Borç ticareti için travesti öldürdüğü şüphesiyle yakalandı

19 yaşındaki kurbanı öldüren atış reşit geldiğini söyledi.
Genç suç alanında kaçakçılığı şüphesi ve sahne geçti.

A 19 yaşındaki Rio Grande nedeniyle uyuşturucu kaçakçılığı ile ilgili bir borç, Sul Central Region do, Santa Maria 13 Haziran sabahı bir travesti öldürme şüphesiyle (3) Cuma günü tutuklandı. Delege Firmino Antonio de Freitas Neto göre, o daha az 17 yıl suça katıldığını söyledi.
Firmino sürümü doğru olduğunu ekarte değil. O genç bir öldürmeye çalışıyor şüphesi, sen homoseksüel ölümü, yaşamak ve travesti nedeniyle cinayete Sosyo-Eğitim Yardımlaşma Vakfı (Faz) Nisan ve Haziran ayları arasında hastaneye, ve bölgede bir bayi gibi davranır söyledi Aynı gece dört kez adam.
“Biz daha doğru araştırırken çizgilerin biri minor üzerindedir. O her şeyi, insan ticaretini yapar ve öldürür. Borç travesti ile, ve o zaten teyit cinayet ile faz geçişi vardır,” temsilci dedi.
Dartagnan da Silva, 35, ölümcül Maringa Mahallesi’nde kendi ikamet yakın kafasından vuruldu. Araştırma suç zanlılardan birine kurban £ 1000 bir borç motive edilmiş olduğuna işaret etti.
Başlangıçta çocuğu öldüren tetikçi olarak atandı, adam Dartagnan vurdu genç olduğunu söyledi. genç vaka Çocukların ve Ergenlerin Korunması (DPCA) için polise başvurdu.
Aynı operasyonda, başka üç kişi başka cinayetten tutuklandı. Suç rakip çeteler arasındaki anlaşmazlık motive edildi.

Bir cevap yazın