Cinnet geçiren şizofren babaya travesti tepkisi

Şizofren baba kendini, eşini ve çocuğunu balkondan atmak istedi

Antalya’da şizofren baba kendini, eşini ve çocuğunu balkondan atmak istedi. Cinnet geçiren babanın elinden 1 yaşındaki bebeğini polis ekipleri ve komşuları kurtardı.

Polis eşliğinde ambulansa alınan babaya aşağıda bulunan bir istanbul travestileri , “Ş…siz, kendini atsaydın ya aşağı” diye çıkıştı.

Edinilen bilgiye göre olay, Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Deniz Mahallesi 122. sokak üzerinde bulunan bir apartmanın ikinci katında saat 03.30′da meydana geldi. İddiaya göre bir süredir şizofreni tedavisi gören Murat E. (36) eşi Emel E. ile sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı gece geç saatlerde tartıştı. Tartışmanın şiddeti

 

artınca kriz geçiren Baba Murat E. 1 yaşındaki erkek çocuğunu ve eşi Emel E.’yi zorla balkona çıkarttı. Bu sırada bağırma seslerine uyanan komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri, balkonda elinde çocuğu ve eşini atmakla tehdit eden Baba Murat E ile karşılaştı. Kendisini ikna etmek için uğraşan polislere şizofren baba; eşini, çocuğunu ve kendini balkondan atacağını söylemesi üzerine olay yerine 112 ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

TRAVESTİ CİNNET GEÇİREN BABAYA ÇIKIŞTI

Bu sırada sesleri duyan komşu Sinan Kocagöz, çocuğu kurtarmak için polis ekipleri ile birlikte Baba Murat E’nin yanına çıkarak çocuğu cinnet geçiren babanın elinden polis ekipleriyle birlikte kurtardı. Cinnet geçiren baba ise polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilerek aşağı indirildi. Apartman girişinde bulunan bir travesti, yaşanan olay karşısında Murat E.’ye”Ş…siz, kendini atsaydın ya aşağıya” diye çıkıştı.

Bir cevap yazın