Erkek travesti ile görüşmesinin ardından 4. kattan atlar

Ortağı travesti olduğunu anlayan çocuk toplantısı ile devam etmeyi reddetti ve o ziyaret için ödeme olmaz dedi

27 yaşındaki erkek bir tarih istedi ve interneti aradı. Tüm Çarşamba günü geç saatlerde (20) üzerine, şehir Curitiba, Rui Barbosa Meydanı’nın önünde Yargıç Westphalen Caddesi’nde bir daire için işaretlenmiş ve her şey göründüğü gibi olduğunu fark etti. kadın aslında bir travesti ve karışıklık başladı. bilgi Radyo Band B. ise

Oğlan toplantısı ile devam etmeyi reddetti ve o ziyaret için ödeme olmaz dedi. Çileden, travesti adamı tehdit ve cebinden 100 £ aldı. Buna ek olarak, o bir ‘sert’ almaya olmak reddetti adam, bir ders vermek için, ayrıca bir travesti, bir arkadaşımı aradım. Şu anda, o binanın dördüncü katında oynadı ve o bir eczane çatısına düştü çünkü sadece ağır yaralı olarak.

“O önemli bir yükseklikten düşüş yaşadı ve henüz anlamlı yaralanması vardı. çocuk iyi huylu gibi görünüyor, ama o bir kadınla buluşmak için gittiğini düşündüm ve bir travesti oldu. Sonra o istemedi ve çaresizlik içinde, kurtulmak dedi binadan atladı. Ne yardımcı sonbahar çatı ile minderli olmasıdır “diye Kuzu Band B kablosu, itfaiyeye söyledi.

Askeri Polis (PM) sitesinde ve şikayetlerle adlandırılmış travesti bulamadı. Genç adam gözlem altında kalmak Evanjelik Hastanesine başvurdu.

Bir cevap yazın