Erkekleri Baştan Çıkaran İstanbul Travestileri

İstanbul travestileri çekiciliklerini ve seksiliklerini kostümlerle destekleyip erkeklerin aklını başından alıyor. Üstelik oldukça da eğleniyorlar.

– Gotik

Gotik travestilerin erkekler üzerindeki etkisine inanamazsınız. Öyleyse geçici dövmeler ve peruklarla birleşen steam punk kostümlerin de yardımı ile deneyin ve görün…

– ‘Nerd’ sever misiniz?

Fantastik bir karaktere dönüşmek için çizgi roman manyaklarının buluştuğu festivallere katılmanıza gerek yok. Bir çizgi kahraman ya da bir süper kahraman, sınırsız yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Elbette erkek arkadaşınızın tercih ettiği bir isim varsa, onu zaten biliyorsunuzdur.

– İtaatkâr

Betty Page hayranları bilir. Ünlü stil ikonu iç çamaşırları içinde itaatkar bir şekilde fotoğraflanmıştı. Erkekler bu stile bayılıyor… Biraz Betty Page, biraz Fransız hizmetçi. Daha da eğlenceli olmasını istiyorsanız, bırakın sizi o giydirsin.

– Seksi kütüphane kızı

Herkesin bu görünüme dair farklı versiyon ve yorumu olsa da seksi kütüphane kızı bir külttür. Olmazsa olmaz aksesuar ise siyah kemik çerçeveli gözlüklerdir, hatta tüm görünümün kilit noktası budur. Bir erkeğin kanını kaynatmaya garanti gösterilecek görünümdür.

– Dominant

İpleri elinize alın! Cinsel olarak agresif ve güçlü istanbul travestileri erkeklerin durup dikkat kesilmesine sebep olur. Görünümünüzü destekleyecek kostümlere gelince lateks, deri, dantel ya da hepsinin bir kombinasyonu olabilir. İddialı bir makyaj, ince topuklu ve bağcıklı yüksek botları unutmayın…

travesti siteleri

– Pin-up kızı

Pin-up kızları erkekleri çılgına çeviren en popüler görünümler arasında yer alıyor. Tek ihtiyacınız olan sevdiğiniz bir pin-up ikonunu seçmek olacak; Marilyn Monroe, Jane Russell ya da Rita Hayworth gibi… sonrasında yapacağınız şey ise kostüm ve makyajınız ile onun stiline mümkün olduğunca çok yaklaşmak. Bu göz kamaştırıcı eski kadınların görünümüne ulaşmak için internet üzerinden pek çok örnek makyaj ve saç videosuna da ulaşmanız mümkün.

– Okullu

Bir diğer seksi ikonik görünüm ise yaramaz okul kızı… Bu görünümü elde etmeniz için gerekli olanlar ise ekoseli mini bir etek, diz altı ya da siz üstü çorap ve loafer ayakkabılar. Son olarak masumiyet ya da şımarıklık derecenizi seçin; komşu kızı Britney Spears mi olacaksınız yoksa daha basit tavırlar takınan Maria Brinks mi?

Mastürbasyon Tarzınız

Arkadaş ortamlarında seks hakkında konuşmaktan çekinmiyoruz hatta seks konusu bolca geçiyor diyebiliriz. Ama yalnızca kendimizi içeren o seks seanslarının detaylarından nadiren bahsediyoruz: “Nasıl yapmayı seviyoruz, nerede yapmayı seviyoruz, nasıl bu kadar iyi hissedebiliyoruz?” Bu durum, gerçekten üzücü çünkü kendi kendimize yaşadığımız bu haz, hazların en iyilerinden.

Bu yüzden bu rehberi hazırladık. Gençlere yönelik dergilerdeki testler gibi düşünün; kişiliğinize uygun kıyafetleri nasıl giyebilirsiniz minvalindeki testleri – tabii konunun kendinize dokunmak olduğunu unutmadan. Okumaya devam edin ve hangi mastürbasyon tarzının size en uygun olduğunu çözün.

Her şey dahil

Pokerde rest çektiğinizde, herkes elinizde mükemmel bir şeyler olduğunu bilir. Ve doğrusu, her şey dâhil mastürbasyoncusuysanız eğer, bu his pokerden çok da farklı değildir.

“Parmaklarınızla, dildo ya da vibratörle düzenli olarak vajina içerisinde mastürbasyon yapmak, rahatlamak için tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuzu bildiğinizin işaretidir” diyor Seksolog Ava Cadell. Bu, G noktanızın, U noktanızın ve hatta A noktanızın tam olarak nerede olduğunu bildiğiniz anlamına gelebilir – ve bunlara nasıl dokunmanız gerektiğini.

Pil gücü

Hemen hemen her travesti, bir vibratörün titreşimlerini ilk kez hissettiğinde, ‘Bundan önce nasıl yaşıyordum!’ hissine kapılmıştır. Ancak bazı kadınlar, bunu bir tür alışkanlığa dönüştürebiliyorlar.

Çünkü vibratörden gelen elektrik, bir insanın yerini tutacak şekilde hissettirebilir. “Bir partnerle birlikte olduğunuzda, kendi kendinizleyken yakalamanızın zor olduğu ekstra bir heyecan ve enerji vardır.” diyor Jansen. O halde ne yapmak gerekiyor? Takın fişe gitsin!

Utanmaz hazcı

“Kişinin dünyayı umursamadan kendine dokunabilmesi, yüksek derecede özgüven gerektirir” diyor Good For Her’in kurucusu Carlyle Jansen. “O kapıyı açık bırakmak, birinin içeri girme ihtimalini göze almak demektir.” Bu, bir tür teşhirciliktir aslında; izlenme ihtimalinin getirdiği tehlikeden keyif almaya dair bir fetiş… Utanmaz bir hazcıysanız ve birisi gerçekten sizi gördüyse, çılgınlarcasına seksi göründüğünüzü düşünürdü – bundan daha etkili bir tahrik yolu var mıdır acaba?

Gizli âşık

Eliniz bacaklarınızın arasında, yatağın içerisinde gizlenerek yapılan mastürbasyon… Bunda utanılacak bir şey yok – kendinizi bu şekilde eğlendirmek konusunda kötü hissetmediğiniz sürece.
Şişli travestileri mastürbasyon yapmaya başladıklarında, özellikle de genç yaşlarda, birileri tarafından görülmeyi istemezler.” diyor Jansen. “Dolayısıyla yorganın altında, yüzükoyun yatmak, biri içeri girdiğinde neler olduğunu anlamamasını sağlamanın yollarından biridir. Ve bazen bu utanç hissinin bir kısmı, yetişkinlikte de devam eder.”

Hafta sonu savaşçısı

Günlük haz seansları için yeterli vaktiniz yok belki ama hafta sonu geldiğinde, işe koyuluyorsunuz. Tembel bir pazar sabahından bahsediyoruz; ajandanızda yapacak başka hiçbir şey yok. Bazı kadıköy travestileri hafta sonları brunch için vakit yaratırken, bazıları ise mastürbasyona öncelik tanır!

Romantik

Birkaç mum yakıyor (lavantalı olanlar çok güzel kokar) ve küveti sıcak su ile dolduruyorsunuz – köpükler de cabası. İyi bir müzik açıyor, ipekten geceliğinizi giyiyor ve kendinize bir kadeh şarap dolduruyorsunuz. Bu gece randevunuz var – kendinizle!

Solo acemi

Bazı kadınların herhangi bir mastürbasyon tarzları yoktur çünkü genel olarak mastürbasyon yapmıyorlardır. Bu tür cinsel yoksunluk, düşündüğünüzden daha yaygın – mastürbasyon yapan kadınlar bile yapacak daha önemli şeyleri olduğunu düşündüklerinden bunu ikinci plana itiyorlar. Oysa kişinin kendisini biraz sevmesinden daha önemli ne olabilir ki?

Benimseyecek bir tarz arıyorsanız eğer, Jansen öncelikle duşu denemenizi öneriyor. “Kadınların mastürbasyon yapmamalarının sebebi çoğunlukla mastürbasyonu pis ve kötü bir şey olarak öğrenmeleri. Ama duştayken temizsiniz.”

Yalnızca parmak ucu

Dışarıda yapıldığında daha iyi olan birçok şey var: açık hava filmleri, yol kenarlarındaki yiyecek arabaları, müzik festivallerindeki konser sahneleri gibi. Mastürbasyon da benzer şekilde düşünülebilir. Yalnızca parmak ucu kadınları, her şeyi ortaya koymaya gerek duymazlar; vajinanın dışında ve üzerinde bulunan klitorisin orgazm için yeterli olduğunu bilirler.

Dr Cadell, bu durumun işleri basit tutmakla ilgili olduğunu söylüyor. Bu kadın, klitorisinin başındaki 8000 sinir ucunu uyarmanın hızlı bir orgazma götüreceğini ve minimal çaba ile yoğun bir haz duyabileceğini bilir.

Hızlı ve pis

Söz konusu kendi kendine zevke gelmek olduğunda, hızlı ve pis fanları, hemen konuya girmede bir sakınca olmadığını düşünürler. Bazen yalnızca girmek ve çıkmak istersiniz – bum!!
“Bu kişi, cinsel öz-keşiften çok stres atma derdindedir.” diyor Jansen. “Günü arkasında bırakmaya ya da uyumaya çalışmayla ilgilidir – ‘kaşıntım var; kaşıyorum’ mantığı gibi.”

10 Orgazm Türü

“Vay canına sanırım ilk orgazmımı yaşıyorum” orgazmı: Bunun genelde %90’ı “Bu mu?! Bu, o mu?!”, kalan %10’u ise “Sonsuza dek değiştim. İşte şimdi gerçekten yaşamaya başlayacağım. Bu günü bir kenara not edeceğim ki sonsuza dek kutsal olarak kalsın.” dır.

“Orgazmda gittikçe daha iyi oluyorum” orgazmı: Bu durum, genelde ilk orgazmınızı izleyen birkaç ay içerisinde görülür; ama orgazmda gerçek bir profesyonel olmaya ve kendinizi ve partnerinizi bir sonraki seviyelere taşımaya başladığınız ilk birkaç yılda da yaşanabilir.

“Ev, oda arkadaşım gelmeden bir 10 dakika daha boş olacak, hemen orgazm olmam lazım” orgazmı: Odada arkadaşınız gelmeden önce çok az zamanınız olduğunu ve hemen orgazm olmazsanız hiçbir şey yapamayacağınızı, çünkü arkadaşınız odada ders çalışırken mastürbasyon yapmanın iğrenç olduğunu bilmenin vahşi ve seksi bir yanı vardır. İhtiyaç ve zaman sınırının kombinasyonu, oldukça spesifik ve inanılmaz bir orgazm demektir.

“Aman tanrım, hiç bitmeyecek sandım ama değdi” orgazmı: Hiç bitmeyecekmiş gibi mastürbasyon yapıp bir türlü oraya gelemediğiniz, sakin kalıp sizi bekleyen orgazma ulaşmak için elinizden geleni yapmaya devam ettiğiniz orgazmdan bahsediyoruz. Sonuç genelde “Evvet!! İşte bunun için değer!” dir.

“Aman tanrım, hiç bitmeyecek sandım ama sonuçta değmedi” orgazmı: Bu orgazm son derecede kabadır. 45 dakika boyunca sabredip farklı teknikler ve pozisyonlarla uğraştığınızı bilmez. Sonuç mu? Elde var sıfır.

“Vay canına, bu adamdan beklemezdim” orgazmı: Bilirsiniz, bir adamla takılıyorsunuzdur ve cinsel beklentileriniz minimum düzeydedir; ama öyle hareketler yapar ki aklınız başından gider. Gözlerinizi diker ve “Kimsin sen?” dercesine bakarsınız. İşte o orgazm.

“Aman tanrım, üç aydır takıldığım adam sonunda vücudumun nasıl çalıştığını anladı” orgazmı: Yeni bir partnerle seks yapmak, uzun bir süre boyunca oldukça tuhaf, sert ve absürt olabilir; onun için deli olsanız da orgazma ulaşabilmeniz için ne yapması gerektiğini bulamadığınızdan hayal kırıklığına uğrarsınız. Sonunda başardığında ise birlikte içi para dolu bir kasanın şifresini çözmüş gibi hissedersiniz.

“Eh, teknik açıdan bu muydu” orgazmı: 5 numaraya benzer; ama uzun sürmesi gerekmez. Seks oldukça normal gözükmektedir, her şey yolundadır – bitiş çizgisine gelene dek, “Hıh? Bu muydu? Gerçekten mi?”.

“Tüm gün mastürbasyon yapmak istedim ama bir türlü yapamadım, şu an iş başındayım, harika” orgazmı: Tüm gün boyunca acayip istekliydiniz; ama saat beşe kadar çalışmanız gerekti, işten sonra da iki saat kurs. Tek yapmak istediğiniz şey ise bir an önce eve gidip mastürbasyon yapmak. Sonunda kendinizi eve attınız, kıyafetlerinizi çıkardınız işe koyuldunuz. İşte beklenen orgazm…

“Hiç kimsenin olmadığı bir gezegene transfer oldum ve artık tamamen gökkuşaklarından yapılmış bir yıldız insanım” orgazmı: Birçokları için tarif edilmesi zor olan bu orgazmı yaşadığınızda, tüm vücudunuz altından yapılmış devasa bir klitorise dönüşür ve sonsuza dek hatırlanır. Bir gün, bu orgazmı size yaşatan kişi ile ayrılsanız bile o kişi daima geçici olarak görüşünüzü kaybetmenizi ve insandan çok orgazm olan bir kuyruklu yıldıza dönüşmenizi sağlayan kişi olarak kalacaktır.

Kadınlar da erken boşalır
Erken boşalma ile ilgili çok şey duymuşsunuzdur ama genellikle bir erkek problemi olarak yansıtılır. Ön sevişme anında ya da birleşme olduktan kısa bir süre sonra boşalma problemi için kullanılır. Doktorlara göre erkeklerin yüzde 20 ila 30’u arası, hayatlarının bir döneminde mutlaka bu problemle karşılaşırlar. Ama erken boşalmak sadece erkeklere özgü bir sorun değil. 18 ila 45 yaşları arasındaki Portekizli kadınlar üzerinde yapılan son bir araştırmaya göre, yüzde 40 oranında bir kısım orgazma niyetlendiklerinden önce ulaşıyor ve yüzde 3’ü bunu kronik olarak yaşıyor.

Bir cevap yazın