Florin Călinescu travesti, gösteri tarihinin en çok izlenen bölümlerinden biri oldu

Travesti Florin Calinescu ve Razvan Vasilescu gösterdi Las sıcak serisi Noel özellikleri, 3.3 bir zirve izleyici ile, bu yılki Pro TV üretimi ve en seri tarihinin izledim birinin en çok izlenen bölüm oldu Paginademedia.ro sitesi açıklanan rakamlara göre, milyon Romen.

Noel Bölüm En gösterinin sekiz sezon tarihinin izledim üst ulaşmak. Ulusal, sadece iki bölüm – “Mafioso” (13 Şubat 2014, yaklaşık üç milyon izleyiciler) ve Noel 2014 spesiyalleri (2.87 milyon izleyici) – iken, Noel’de vardı üzerinde Tüm sekiz sezon kentsel kamusal (1.54 milyon izleyici tarafından “Mafioso”) sadece tek bir bölüm Noel arifesinde televizyon tarafından yayınlanan olandan daha büyük bir kitleye çekti, Paginademedia.ro yazıyor. Bu arada, Pro TV tarafından kaydedilen rakamlar, canlı yarı final gösterisi X Factor yayın Antena 1 den üç kat daha yüksektir. Ayrıca, 18 ve 49 yaşları arasındaki Rumen üçte ticaret, kamu, sıcak Las Noel bölüm izliyor. İkinci yer Antena 1 880.000 izleyici ve X Factor gala ile, Türk Kanal D kanalında giderken Yani bütün ülke, 2,7 milyon Romen sıcak Las her dakika baktı 830.000 izleyici ile podyuma tamamladı. Şehirlerde, Las Fierbinţi küçük ekranlar, her dakika, 1,3 milyondan fazla izleyiciler, X Factor’ün Antena 1 520.000 ile kent sakinleri önünde düzenlenen ve izleyiciler arasında ikinci sırada yer alıyor.

Özel Noel bölüm, fierbinţenii evden eve gitmek istedim, ama Dalida caroling aldığı tek olmak şaşırdık şarkıcı bir çete tarafından şaşırdık. Hatta çocuklar aktörleri yorumlamak, şarkıcılar küçük kimse onları aldığı söyledi ve Dalida Belediye Başkanı Vasile popülerliğini artırmak için bir iyi niyetli bir fikrim yoktu: Okul fonundan para ile bir kutlama organize etmek. Noel geldi ve sıcak yeni bir çift: Giani ve Aspirin. Giani, tabii ki, stratejik düşünme vardı ve bir sürü ve lezzetli yemekler Noel olması yararlandı. Üzüm çok gerisinde ve Aspirin fethetmek için, onun karakteristik stili onu denedim. Firicel ve Celentano bir tavşan hipster ikilem geçti ve ertesi yılbaşına kadar bir domuz gibi büyük büyümek olmadığını merak etti. Onlar Razvan Vasilescu oynadığı kaymakam muayene ulaştı Ama Fierbintii boyunca titredi. O Basil ve Dalida için ne koymak görünce iki genç kaymakam ile belediye binasında gelmeden öfkelendi. Buna karşılık, kaymakam Rolünü o iki olsun görünce onu ciddiye aldı eşsiz Florin Calinescu, oynadığı eşi tarafından şaşırmış.

Bir cevap yazın