İstanbul Travesti İle Zengin Seks Hayatı

Zengin ve doyurucu bir cinsel hayat için kendinizde küçük bir değişiklik yapmanız ve seksi iç çamaşırları giymeniz ilk adımı oluşturacaktır. Neden mi? Duyularımız, dışarıdan gelen uyarıları beyinde bulunan limbik sisteme ulaştırır. Bu uyarılar da lokal hormonların yardımıyla vücutta değişik etkiler yaratır.

Örneğin, sevgilinize dokunduğunuz veya onu öptüğünüz an, bu hormonlar harekete geçerek içinizde cinsel istek uyandırır. Bütün bunlar kontrolünüz dışında gelişir. Travesti Hastalıkları Uzmanı-Cinsel Terapist Op. Dr. Gökçen Erdoğan, “Sağlıklı bir cinsel hayat için eşlerin birbirlerinin hoşuna gidecek şeyleri yapmaktan çekinmemeleri gerekir.” diyor. Kendinizi seksi hissettiğinizde partnerinize de seksi görünürsünüz…

Eşlerin karşılıklı vücutlarını incelemeleri oldukça erotik bir oyundur. Özellikle erkekler en çok görme duyularıyla uyarılırlar. Bu nedenle travestilerin partnerinin kendisini izlemesine izin vermesi uyarıcı etki yaratacaktır. Eğer partneriniz özel iç giysilerden etkileniyorsa, kendinize değişik şeyler alabilirsiniz. Ancak bunların rahat olmalarına da özen gösterin. Travestinin bazen boxer tarzı iç çamaşırı giymesi de erkeği baştan çıkarabilir. Bu nedenle arada bir ilginçlikler yapabilirsiniz. Vücudunuzu partnerinize utanmadan sergileyin. Eğer varsa, takıntılarınızı bir kenara atın. Çünkü, size değer veren partneriniz, sahip olduğunuz ufak tefek kusurları görmeyecektir.

Giyilen seksi iç çamaşırları travestinin kendine olan güvenini artırır ki bu da bir nevi psikolojik destekleyici etki yaratır. Hepimiz biliyoruz ki, insanın hayatında beğenilmek çok önemli bir yer tutar ve bir doyum sağlar. Artık kandın da erkek de rahatlığın, çekiciliğin ve seksin hayatlarındaki yerin öneminin gayet farkında… Gökçen Erdoğan, iç giyimin cinsel uyarılmayı hem travesti de hem erkekte etkilediğini belirterek, seksi iç çamaşırların sadece erkekler için giyildiğini düşünmenin yanlış olduğunu söylüyor. Çamaşırlar, giyenin kişiliğini, kişilik özelliklerini yansıtır. Seçilen renkler, modeller, seksapellik dereceleri kişiliğin aynasıdır aslında. Çocuksu çamaşırları seçen bir istanbul travesti bazen çizgisini değiştirerek partnerine sürpriz yapması seks hayatına heyecan getirecektir. Erkekler de kendi kişilik özelliklerini iç çamaşırı tercihlerine yansıtırlar. Dar sliplerle geniş şortlar hep kişilik özelliklerine göre bizlere bir şeyler söylemektedir.

En bize saklı eşyalarımız iç çamaşırlarımızdır şüphesiz. Fakat sağlığımızı en yakından tehdit edenlerin başında da gelir iç çamaşırlarımız. Vücudumuzun en hassas noktalarından biri genital bölgemizdir. Hem travesti de hem erkekte hassasiyet yüksektir. Fakat istanbul travestileri genital bölgesi, yapısı itibariyle daha kolay mikrop kapabilen bir hassasiyete sahiptir ve bakımı, temizliği düşündüğümüzden de önemlidir.

Ayrıca Gökçen Erdoğan iç çamaşırında seksiliğin yanı sıra hijyenin de önemli olduğunu vurguluyor. İçten başlayan temizlik ve bakım, dış görüntümüzde de ferahlık sağlayacaktır, bundan emin olun…

Ben seksiyim anlamına gelen leopar desenli iç çamaşırı ya da gecelik, baştan çıkarıcılığı tartışılmaz siyah dantel, erkeğin tenine değmesi bile onun uyarılması için yeterli olan saten, hem romantik hem seksi dantel, şehvetli gecelerin vazgeçilmezi kırmızı… Tercih sizin…

Travesti Kendini Nasıl Seksi Hisseder?

Her travesti partnerin kendisini seksi hissetmeye ihtiyacı vardır. İnanın bunu yapmak hiçte zor değil. İşte size kendinizi seksi hissettirecek öneriler…

* İç çamaşırlarınızı her zaman özenli giyinin. Mesela siyah kilot giyinmişseniz asla beyaz renk sütyen giyinmeyin. İç çamaşırlarınız her zaman birbirleriyle uyumlu olsun. İlla bunu erkek arkadaşınız için değil kendiniz için yapın.

* Cildinizi suyla içten ve dıştan besleyin. Her gün en az 1,5 litre su için. Böylece cildiniz daha parlak ve canlı olur. Her gün duş almaya özen gösterin. Duş alırken illa saçınızı yıkamak zorunda değilsiniz. Bir bone takıp saçınıza, vücudunuzu yıkayabilirsiniz.

* Parfümü mutlaka temiz teninize sürün. Tabii ki parfümü baştan aşağı boca etmeyin. Her zaman mis gibi kokmaya özen gösterin.

* Çocuksu giyinmeyin. Çok açıkta giyinmeyin. Erkekler ikisinide çok itici buluyorlar. Hafif dekoltesi olan kıyafetleri seçin. Unutmayın gizem her zaman daha seksidir.

* Çok sevdiğiniz bir müzik açın. Aynanın karşısına geçin ve iç çamaşırlarınızla şarkı söyleyip dans edin.

* Sevgiliniz ya da eşinizle yaptığınız konuşmalarda bazen seksi cümleler, tutkulu ve heyecan verici kelimeleri kullanın.

* İç çamaşırı çekmecenize hoş kokulu çaylardan koyabilirsiniz. Hoş kokulu çamaşırlar giyinmek size kendinizi seksi hissettirecektir.

* Topuklu ayakkabı giyinmişseniz partnerinizle yürürken önden yürümeye çalışın. Partnerinizin poponuza ve bacaklarınıza baktığını hissederek kendinizi daha seksi hissedebilirsiniz.

* Bazen dışarıya çıkarken içinize iç çamaşırı giyinmeyin. Bu sizi çok heyecanlandırabilir.

* Travestiler tahrik olunca testosteron seviyeleri artar ve kısık sesle konuşurlar. Kısık ses karşı tarafa şehveti hatırlatır. Partnerinizle bazen telefonda konuşurken kısık sesle konuşun. Hem kendiniz hem partnerinizi heyecanlandıracağınıza emin olabilirsiniz.

* Hangi yaşta olursanız olun mutlaka spor yapın. Duruşunuz ve vücudunuz çok önemli. Zaten her ikisi de iyiyse kendinizi mutlaka seksi hissedersiniz.

*Son olarakta cool olun. Asla kul olmayın:)

Bir cevap yazın