İstanbul Travestileri: Dokunma Sanatkârları

Seks partnerinize nasıl dokunmalısınız? Bütün incelikler bu yazı dizisinde…

Gerektiğinde sertleşin

Gidip de kız arkadaşınızı dövün, tokatlayın demiyoruz tabii ki(Karşı tarafın hoşuna gidiyorsa o başka), ama istanbul travestileri erkeklerin yatakta sertleşmesinden ve agresifleşmesinden büyük bir haz duyuyorlar. Çoğumuz bunu tecrübe etmiştir zaten.

Bu anları yakalamanın sırrı da dikkatli olmaktan geçiyor. Karşı tarafı fiziksel olarak bunaltmayın sakın! Aman ha. Kız arkadaşınızın vücut dili ve davranışları nokta atışını ne zaman yapmanız gerektiğini size belli edecektir.

Dip Not: ‘Doğru nokta’nın yeri değişkendir. Noktanın yerine ek olarak derinlik ve sizin de hızınız değişmek zorunda kalacak, ama korkmayın bu iyi bir şey. Demek ki daha önceki seferlerde başarılı olmuşsunuz.

Ne zaman gerçekten hissediyor, ne zaman rol yapıyor anlamaya çalışın.

Travestiler, erkeklerin yatakta ne istediğini iyi biliyorlar. Erkeğin, amacının ‘karşı tarafı mutlu etmek’ olduğunun da ziyadesiyle farkındalar. Sırf biz kötü hissetmeyelim diye bazen sahte orgazmlar, inlemeler ve abartılı performanslar sergiliyorlar. Sakın ola ki karşı tarafın inlemelerini ve çıkardığı o sesleri kendinize referans olarak almayın.

Egonuzdan birazcık ödün verin ve kız arkadaşınız ne zaman rol yapıyor, ne zaman gerçekten ‘hissediyor’ anlamaya çalışın. Kabul edelim, bazen karşı tarafın rol yaptığını biz bile anlıyoruz, fakat bunu kabullenmek istemiyoruz. Travesti tarafının rol yaptığını anlamaya başladığınız an seks hayatınız da daha bir tatlanacaktır.

istanbul travestileri

Ne zaman durmanız gerektiğini öğrenin.

Her şeyin fazlası zarar. Gerçek bir aşık ne zaman durması gerektiğini, bir şeyin b*kunun çıktığını iyi bilir. İki tarafın da hislerinin zirve yaptığı anı yakalamak şart! Zaten zirveden daha ötesine gidemezsiniz. Bu noktadan sonra ne yaparsanız yapın zarar. Bir deneyimden sıkılmaya başladığınız an durmanız gereken andır, zorlamanın alemi yok.

Üstelik zirvede bırakmanın faydaları da bol. Tam zirveye gelirken durmanız, karşı tarafın sizi daha fazla arzulamasını sağlayacaktır. Kendinizi iyi bir şekilde pazarlamayı öğrenin. Aranızdaki duyguların bir anda tükenmesine izin vermeyin. Karşı tarafa o arzuyu bir kere tattırın ve tadına doya doya ilişkinize, deneyimlerinize devam edin.

Kendinizi dinleyin.

Vücudunuzu doğru bir şekilde eğitmeniz çok önemli. Kadının vücuduna odaklandığınız kadar kendi beden dilinizi ve isteklerinizi de dinleyin, anlamaya çalışın.

Eğer kendi vücudunuzu iyi bir şekilde dinlemeyi öğrenirseniz zamanlamanız da gelişecektir. Mantıklı düşünmeye koyverin, duygularınıza ve içgüdülerinize güvenin.

Vücudunuzu dinlemeyi öğrendikçe o da size doğru anı bulmanız için yardım edecektir. Gözlerinizi kapayın, ana odaklanın ve düşünmek yerine duygularınızın esiri olun biraz. Vücudunuz, doğru anı sizin için kendi kendine bulacaktır.

Sormaktan çekinmeyin!

Gitar çalmayı öğrendiğinizi varsayalım. Gitar bir anda dile gelse ve ‘Şu telime bas, hop şurdan şu perdeye parmağını koy ki daha güzel ses vereyim’ dese süper olurdu değil mi?

Şansımıza kadınlar konuşabilen varlıklar(Sustukları nadirdir hatta), bu sebeple onlara nelerden hoşlandıklarını sormaktan çekinmeyin. Onun yataktaki mutluluğunu bu kadar önemsediğiniz için mutlu bile olacaktır.

Hatta kadınların en sevdiği şeylerden biri de seks hakkında konuşmaktır. Onun bedenini ve arzularını tanımak istemenizden daha güzel bir şey olamaz herhalde.

Her şeyi biliyormuş havasından vazgeçin, egonuzu bir kenara bırakın ve soru sormaktan çekinmeyin. Tabii soruyu sorduktan sonra dinlemeyi de unutmayın. Yok dinlemeyi beceremem diyorsanız da en azından ‘Dinlermiş gibi yapmayı’ iyi öğrenin. Bu da bir şeydir, kimi zaman işe yarar.

İstanbul Travestileri İle 10 Seks Kuralı

Kaliteli bir seks için yatak odasında dikkat edilmesi gereken kurallar var.

ELBİSESİNİ DİKKATLİ ÇIKAR

Heyecana kapılarak onu hızlıca soymak isteyebilirsin ama unutma ki o bluz ve sütyenin bir değeri var. Tutkunu ve heyecanını göster ama bunu o hünerli ellerinle ustalıkla gerçekleştir.

ÖN SEVİŞMEYİ UNUTMA

Ön sevişme, senin bir kadını yatakta memnun etmek için yapacağın en büyük yatırım.

•Seks, onu yatağa atmadan önce hafif oynaşmalar ve ön sevişmeyle başlar.
•Ona iltifat et.
•Ellerini kullan. Fiziksel ilgi göster ve arada bir sarıl.
•Ona gerçek bir hanımefendi gibi davran. O da sana yatakta bir kral gibi davranacaktır.

TAM HİJYEN

Kadınını memnun etmek için aşağıdakileri uygulaman gerekir;

•Düzgün duş aldığından emin ol ve hiçbir yerin kokmasın.
•Ağzın kötü kokmasın.
•Onu mutlu etmek için, kadının tercihine göre tıraş ol veya olma ama yine de yüzüne bakım yap, güzel kok.

ASLA BENCİL OLMA

Seks sırasında onu tatmin eden şeylere odaklan. Onun aldığı zevk, seninkiyle eşit olmalı.

•Onu doruklara çıkarmak bazen zor olabilir. Ama bu bahaneyle asla tembellik yapmamalı ve onu zevkten mahrum bırakmamalısın.
•Her zaman sen daha önce boşalabilirsin. Ama hiçbir zaman bunu kullanarak sırtını dönüp yatma.
•Bazı geceler, karşılığında bir şey beklemeden seni memnun etmek isteyebilir. Bu geceler senin için harika olabilir. Ama dikkat et, bunun her gece olacağını sanma ve isteme.

İSTEKLERİNİ ÖĞREN

Eğer özel ve eşsiz taleplerin varsa bunu gerçekleştirmenin yolu partnerinle konuşmaktır. Fetişler sizi heyecanlandırır ama bunu sıradan bir şey gibi yapıp onu yok sayarsan bu olmaz.

GEREKSİZ ÖZÜRLERDEN VAZGEÇ

Heyecanlanmandan dolayı her erkeğin başına gelen senin de başına gelebilir ve erken boşalabilirsin. Bu, onun modunu bozmayacaktır üzülme. Kontrol edemediğin bir şey için senden özür falan beklemiyor. Sadece senden istediği, özür için harcadığın enerjiyi bu işe geri vermek ve o sihirli anlara biran önce geri dönebilmek.

SAKIN ONUN KIZ ARKADAŞLARINDAN BAHSETME

Bütün dikkatini ona vermişken ve artık ikiniz de modunuza girmişken sakın ama sakın onun arkadaşlarından bahsetme, onları ima etme. Herhangi başka bir kadın veya kendi arkadaşlarından birinden bu noktada bahsedersen kendini güvensiz hisseder ve senin de işin bitmiş demektir.

ONUN ÇIPLAK VÜCUDUNA İLTİFAT ET

Eğer vücudunun çıplak haliyle ilgili onu öven şeyler söylemiyorsan yine kendini güvensiz hissedecektir. Kadınlar vücutlarıyla ilgili kendilerini her zaman güvensiz ve endişeli hissedebilirler. Bu hassas yapıları, senin övücü sözlerinle değişecektir.

İŞİNE ODAKLAN

Eğer yatakta artık tam moda girdiyseniz tüm dikkatini ona vermelisin.

•Televizyonu ya da bilgisayarı kapat.
•Telefonun çalarsa cevap verme.
•Eğer bir mesaj veya e-mail ileti sesi gelirse ilgilenme.
•Kıyafetler çıkmadan, odada dikkatini dağıtabilecek ne varsa önceden yok et.

 SONRASINI MAHVETME

Artık bitti ve ikiniz de keyif aldınız. Klasik erkek moduna girme. Seks sadece orgazm olmak demek değildir. İşini bitirince asla hemen duşa girmek için yataktan fırlama. Onunla biraz cilveleş ve yatak keyfi yap. Çünkü buna ihtiyacı var.

Seks Makineleri İstanbul Travestileri

Seks oyuncaklarını iyice öğrenin ve her defasında zevk verecek sırları ortaya çıkarın.

Onun orgazmını ateşleyen penisinizin boyu değil stratejik vuruşlarınız. Onu gerçekten de nelerin tahrik ettiğini öğrenmek istiyorsanız, cevap çekmecesinde gizlenmiş olabilir. İşte size en favori seks oyuncaklarından çıkarabileceğiniz beş ders…

Onu ısıtın

İki tavşan kulağına benzer titreşimli yapraklara sahip seks oyuncakları klitorisin iki tarafını da ovar.

Ne yapabilirsiniz?

Klitorisi tüm taraflarından nazikçe uyarın. İlk olarak, işaret ve yüzük parmaklarınızı kenarlarını ovmak için kullanın. İyice ısındığında, aynı anda orta parmağınızla klitorisinin üst kısmına hafifçe darbelerde bulunun. Bu grup çalışmasını tamamlamak onu hemen orgazma doğru götüreciktir.

Hızı değiştirin

Klasik, hız ayarlı vibratörler, yoğunluğunu azar azar artırarak sinirlerin en yoğun olduğu erojen bölgeye yani klitorise odaklanmasını sağlar.

Ne yapabilirsiniz?

Biraz değişiklik iyidir. Fazlası orgazmı mahveder. Daima parmak ya da dilinizle yapacağınız yavaş, nazik darbelerle işe başlayın. Hızlı bir şekilde sürekli teknik ve yoğunluk değiştirmektense orgazma giden yolun taşlarını yavaş yavaş döşeyin.

Çok yönlü çalışın

İki aksiyonlu seks araçları klitorisine ve G noktasına birlikte masaj yapar, böylece iki bölgedeki duygu yoğunluğu içinde orgazmı tetiklenir.

Ne yapabilirsiniz?

İyi şeyler çift halinde gelir. Eğer klitorisini uyarıyorsanız, G noktasını da unutmayın. Eğer sizin üzerinizde olduğu bir pozisyondaysa, klitorisini uyarın. “I Love Female Orgasm: An Extraordinary Orgasm Guide” kitabının yazarlarından Dorion Solot, “Her durumda, hem G noktası hem klitorisi ilgi alanınız içinde olmalı” diye tavsiyede bulunuyor.

Biraz oyalayın

ABD’deki National Association for Sexual Awareness and Empowerment derneğinin kurucularından Dr. Lisa Lawless “Porno yıldızlarının aksine, çoğu kadın seks oyuncaklarının ilk olarak klitorislerine odaklanmasını ister, birleşme ise orgazma yakın zamanda olur” diyor.

Ne yapabilirsiniz?

Penisinizi sadece cinsel birleşmede kullanmak zorunda değilsiniz. “The Elusive Orgasm” kitabının yazarı Dr. Vivienne Cass “Penisinizi, ön sevişme sırasında dış dudaklar ve klitorisine darbeler için de kullanabilirsiniz” diyor. Düzenli olarak baskıyı artırarak bu noktalar üzerinde dolanmak arzusunu kamçılayacaktır. İçine girdiğinizde orgazma götüren darbeleri yapabilirsiniz.

Doğru pozisyonu seçin

G noktası uyarıcıları; girişten beş santimetre kadar içerde, vajina tarafındaki süngerimsi hassas bölgeyi hedefler. G noktası orgazmları (klitorisin tersine) boyutla değil stratejik baskıyla gelir. Dr. Lawless “Emin olun yatağının altında sakladığı sır, büyük bir penis arzusu değil” diyor.

Ne yapabilirsiniz?

Bu hassas bölgeye baskı uygulamak için o sırtüstü, dizleri göğüslerinin üzerindeyken birleşmeyi sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın