istanbul travestileri için baharın gelişi evlerden başlıyor

istanbul travestileri için baharın gelişi evlerden başlıyor

Bahar bir çok kişi için bir çok güzelliğin başlamasına sebep oluyor. Bahar aylarında istanbul travestileri değişikliklere evlerinden başlamayı tercih ediyor.Kış mevsiminin kasvetli havasını ortadan kaldırmak ve evine baharın enerjisini ve canlılığını getirmek isteyenler için birçok farklı fikirleri sizin için bir araya getirdik. Evinizde yapacağınız yenilikler, pozitif enerji ile dolmanızı sağlayacak. İşte evinizde bahar enerjisini arttırmanın yolları…

Yaz mevsiminin müjdecisi meydana gelen bahar ayları evlerde yenilik yapma zamanının geldiğini de gösteriyor. Sizin için evinizde bahar havası estirecek ve evlerinize baharın canlılığını getirecek, enerjinizi arttıracak öneriler paylaştık.

Bahar temizliği yapın ve dağınılıktan kurtulun 

Evinizi bahara hazırlamak için ilk öncesinde temizlik yaparak işe başlamalısınız. Dip köşe temizlik yapmak için mükemmel bir mevsim. Bunun dışında mutlaka evinizi dağınıklıktan kurtarın. Dağınıklık, yaşam enerjisinin, mekânlarımızda rahatça akmasını engellediği için, zihnimizde de aynı etkiye neden olup karmaşa yaratarak, zihnimizi bulanıklaştırır. Bu bakımdan evinizde kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızla da vedalaşın.

Çiçeklere ve bitkilere yer açın 

Baharın gelmesiyle beraber artık çiçek mevsimine de merhaba diyoruz. Yeşil bitkiler ve çiçekler evinizin dekorasyonunda yapacağınız farklılıklar için dayanılmaz öğeler olacaktır. Kokulu bitkileri mutfağınıza ya da salonunuzun uygun bir yerine yerleştirebilirsiniz. Bu değişiklik yardımıyla evinizde mis kokulu bir esinti yayılacak, içiniz huzur dolacaktır.

 

Bir cevap yazın