İstanbul Travestileri İle Cinsel Zevkin Doruklarına…

Partnerinizle paylaştığınız en özel ve heyecanlı anlardan biri seks. Onunla sevişirken tüm algılarınızı açık tutarsanız alacağınız haz da artar. Partnerinizin sizi izlemesine izin verin. Erkekler en iyi görme duyularıyla uyarılırlar ve eşlerin birbirini izlemesi oldukça erotik bir oyundur. Eğer seviyorsa ona özel iç çamaşırları alabilirsiniz ya da farklı pozisyonlar denemek isterse ona itiraz etmeyin. Bu şekilde aranızdaki bağ da artacaktır.

Partnerinizin her yerine dokunun, onu yumuşak hareketlerle okşayın. Bu ona değer verdiğinizi gösterecektir. Ayrıca bu sayede tahrik olma seviyesi artacaktır. Koku, istanbul travestileri en çok uyaran etkenlerden biri. Mümkün olduğunca parfüm kullanmadan birlikte olmaya çalışın ve partnerinizin kokusunu içinize çekin.

Birlikte olma esnasında partnerinizle konuşun. Aranızdaki iletişimin açık olması birbirinizin nelerden zevk aldığını anlamanıza yardımcı olacak ve daha çok haz almanızı sağlayacak. Sevgilinizle uzun ve erotik öpüşmeler yapın. Yavaş yavaş tüm vücudunu öpün ve bu şekilde onu uyarın.

Travestilerin Seksteki 4 Sırrı!

Sekse giden yol, kadının kalbinden ve beyninden mi geçer? Yazımızın devamında yatakta ilah olan erkeğin özelliklerini sıralıyor olacağız…

Kadınların seks için önce kalbini ve beynini kazanmak ardından takdir, ilgi, sevgi ve şefkati üzerlerinden eksik etmemek gerekiyor… Bu sözler Psikolog Barbara De Angelis’a ait. Angelis, erkeklerin stresle baş edebilmek ve gerilimden kurtulabilmek için seks yaptıklarını söylüyor. Kadınlarınsa seks yapmaları için gerilimden ve stresten uzaklaşmalarının şart olduğuna dikkat çekiyor.

De Angelis, kadınların cinsel hayatlarıyla ilgili bilinmesi gerekenleri 4 maddede topluyor ve kadının seksüel sırlarını ortaya çıkarıyor:

Travestiler önce beyin ve kalplerinden uyarılırlar.

Kadınların seks arzusu duymaları için, kendilerini rahatlamış ve tüm problemlerden arınmış hissetmeleri gerekir. Bu çok önemlidir.

Travestiler, tahrik edilmekten çok hoşlanırlar.

Kadınlar seks konusunda aceleye getirilmekten nefret ederler.

Erkeklere öneriler:

Sevgi ve şefkat

Kadının kalbine giden yolda sevgi dolu ve şefkatli olmak zorundasınız. Eğer tutkulu bir cinsel yaşam arzu ediyorsanız, onun kalbini takdir, ilgi ve şefkatle doldurun.

Yatak dışı ilişki

Sevişmek için yatağa girmeyi beklemeyin. Unutmayın, bir kadının yataktaki arzusunun miktarını belirleyen onunla yatak dışındaki ilişkinizde olup biten her şeydir.

Ön sevişme

Usta bir duygusal ön sevişmeci olun. Onu rahatlatmak için ne yapabileceğinizi sorun. Onu neyin seksi ve feminen hissettirdiğini bulun. Mum mu, iç çamaşırı mı, içi köpüklü bir banyo mu, masaj yağları mı?

İşte ideal erkek

Aşağıda sayılan özelliklerin birkaçını bile yapısında barındıran erkek, kadınların kalbini fethediyor… E, tabii bu özelliklerin hepsine sahip olanlar ise kadınlar aleminde ‘ilah’ sayılıyor…

Yavaş sevişip, güzel öpüşen,

Kadınla yatakta konuşan,

Gözleriyle bir kadına onu çok sevdiğini anlatabilen,

Kadını soymaya vakit harcayan,

Dokunurken uyarmayı becerebilen ve bundan hoşlanan,

Bir kadının saçına babasından farklı dokunabilen,

Bir kadının yatakta ve onun dışında ne istediğini keşfetmesine fırsat veren,

Cinsel açıdan bir kadını baştan ve yoldan çıkarmayı bilen,

Kendilerini fiziksel olarak sevişmeye hazırlayan,

Bir kadına kendini her fırsatta güzel hissettiren,

Masaj yapmayı bilen…

Zevk ile Boşalmak İçin Asuman Sizi Bekliyor
Telefon Numaram: 0023 780 009 140 Tıkla Ara!

Travesti Fantezileri

İstanbul travestileri için cinsellik daha özel, daha kapalı olması gereken bir konu olduğu için pek dillendirmeseler de çok çılgın ve ilginç fantezileri var.

Genelde sapkınlık olarak değerlendirme eğilimindeler ya da partnerlerinin vereceği tepkilerden çekiniyorlar. Bu yüzden genel kanaat fantezilerin erkeklere özgü bir şey olduğu yönünde. Oysa cinsel fanteziler, daha mutlu, heyecanlı ve tatmin edici bir seks yaşantısı için olmazsa olmaz. Hayal gücünüze ket vurmayın, bu sayede partnerinizle çok daha mutlu bir cinsel yaşama sahip olabilirsiniz.

Başka kimseyle birlikte olma isteğine sahip olmasalar bile, havaya girebilmek için partnerlerinin çok yakışıklı iş arkadaşıyla seviştiğini hayal edebilir bir kadın ya da doktoruyla birlikte olduğunu.

Kırbaç, kelepçe gibi porno izle oyuncaklarını gerçek hayatta kullanmaya cesaret edemeseler bile fantezilerinde büyük yer tutar. Kadınların hemcinsleriyle sevişme fantezileri de kendilerine bile itiraf edemeseler de oldukça yaygın. Yanılgıya kapılmayın, fantezi kurmak sapkınlık ya da partnerin aldatılması değil, aksine seks hayatınızın tuzu biberidir.

Ayak fetişi nedir?

Fetişizm, karşı cinse ait herhangi bir eşyaya ya da organa karşı saplantılı bir biçimde cinsel coşku duymaktır. Ayak fetişizmi ise, günümüzde genelde erkeklerde rastlanan, karşı cinsin ayaklarından tahrik olma durumudur. Ancak bu her fetiş için aynı derecede olmak zorunda değildir. Kimi yalnızca güzel görünmesini, okşamasını ve izlemesini severken; kimileri partnerinin ayakları üzerinden cinsel fantezi yaratabiliyor. Fetişizmin bir sapkınlık mı yoksa cinsellik adına bir çeşitlilik mi olduğu hala tartışılıyor.

Fetiş erkeklerin dikkat ettikleri nokta; ayağın bakımlı ve temiz olması. Ayaktaki aksesuarlar ve özellikle bakımlı, ojeli tırnaklar onları etkileyecektir. Ayak parmaklarının şekli ve ayakkabı seçimi tamamen onların zevkine kalmış ama katlanamadıkları tek şey; ayak kokusu. Fetişizm size pis geliyor olabilir ama düşünüldüğünde ayaklarınıza bile bayılan bir adamla sevişmek size de zevk verebilir.

Ünlülerde de sık sık rastladığımız ayak fetişizmi, onlar tarafından da inkar edilmiyor. Quentin Tarantino, Andy Warhol, Ricky Martin gibi ünlüler bilinen ayak fetişlerinden yalnızca bazıları.

Travesti İle Mutlu Seks Hayatı

Uzun vadeli travesti erkek ilişkilerinde heyecan azalabilir ve sakın endişelenmeyin bu gayet normal bir durumdur. Tek yapmanız gereken durumu kabullenip çözüm üretmek. İşe cinsel hayatınızı eskisi gibi ateşli ve canlı hale getirmekle başlayabiliriz.

İtiraf edin, uzun zamandır birlikte olmanın verdiği rehavetle kendinize eskisi kadar dikkat etmiyorsunuz. Hemen üstünüzdeki uyuşukluğu atın ve her zaman güzel, bakımlı görünmeye dikkat edin.

Güzel kokular kullanmaya dikkat edin. Özellikle onun sevdiği, çekici bulduğu parfümleri kullanın. Çünkü güzel kokular size yaklaşmasını kolaylaştıracaktır. Ayrıca parfümlerin içinde bulunan bazı maddeler hormonları harekete geçirmekte çok etkilidir, güzel kokmayı ihmal etmeyin.

Bugüne kadar denemediğiniz aşk oyunlarını deneyebilirsiniz. Mesela o duştayken, çıplak bir halde karşısına çıkın. Atacağınız mesajlar, yazacağınız notlar gün boyunca sizi düşünmesini ve tahrik olmasını sağlayabilir.

Bir cevap yazın