İstanbul Travestileri İle Tatar Sevişmesi

Tatar aşkı veya sevişmesi deyimi orta Asya Türk devletlerinde, Türkmenistan’da, Kazakistan’da, Türkistan’da, Özbekistan’da cinsellikle ilgili araştırmalar yapmış olan Dr. M. Cossart tarafından kullanılmış bir kavramdır.

Orta Asya Türklerinin cinsel birleşmeyi uzatarak elde ettikleri haz silsilesine “Tatar Aşkı” denilmektedir. Yazara göre orta Asyalı Türklerin keşfettikleri bu cinsel birleşme şekli eşlere batı dünyasının o zamanlar yabancı oldukları bir zevk vermekteydi.

Erkek Organını Soktuktan Sonra Bekler ve Haz Alır

  • Tatar aşkı denen bu cinsel birleşme yönteminde erkek, kamışını travesti partnerinin anüsüne soktuktan sonra kesinlikle acele etmeyerek bir müddet öylece durur.
  • Bu şekilde erkeğin sertleşmiş kamışının dölyolunun sıcak ve nemli ortamında bulunması eşlere değişik bir haz verir.
  • Her iki eş de adeta orgazmda duyulan zevke yakın bir haz düzeyine ulaşır.
  • Burada önemli olan eşlerin acele etmemeleridir.

Amaç Erkeğin Boşalması Değil Zevkin Uzaması

Burada gaye erkeğin boşalması değildir.

Önemli olan alınan zevki uzatmak ve paylaşmaktır. Yukarıda değinildiği gibi eşler cinsel organları birleştiğinde hiç hareket etmezler. Kendilerine uygun bir süre sonra her iki eş de ağır ağır ritmik hareketlere geçerler.

Burada önemli olan bu hareketlenmeye geçişin çok yavaş olmasıdır.

Eşler çok ağır bir tempo ile devam eden bu hareketlere bir süre devam ettikten sonra tekrar durur ve dinlenirler. Biraz sonra aynı gel – git hareketlerinin ritmine yeniden ulaşır ve devam ederler. Tabii ki bu aralardaki süre çiftten çifte değişmektedir. Burada önemli olan diğer önemli nokta, erkeğin kamışının sertliğinin bozulmamasıdır.

Şamanizm Doğa ve Cinsellik İnancı

Orta Asya’da Türklerin yüzyıllarca Şamanist inanca sahip olması, yani doğaya inanması, cinselliği daha fazla doğallığı ile yaşamasını sağlamıştır.

Yabancı kültürlerin olumsuz etkileriyle bugün bu teknikleri unuttuğunuz için sizin yatak odanızda bile bilgisizliğiniz nedeniyle keyfiniz kaçıyor olabilir. Toplumların uygarlıklarına sahip çıkmalarının veya çıkmamalarının olumlu ve olumsuz sonuçlarını yaşayacağı şüphe götürmez.

Acaba değerli okuyuculardan kaç tanesi Türklerden bahseden en eski yazılı kaynağın, Çin kayıtlarına göre milattan önce 1766 yılı olduğunu ve en eski Türkçe anıt yazısının 732’de Kültigin han tarafından yazdırılmış olan Orhon kitabeleri olduğunu biliyor?

Tatar Sevişmesi Yapılışı

Cinsel yaşamın toplumların kültürünün önemli bir olgusu olduğunu göz ardı edemeyiz. Ayrıntılı olarak anlatılan eski Türk kültüründeki bu yöntemi uygulayarak cinsel yaşamınızı canlandırabilirsiniz..

  • Özetle bu teknikte erkek hemen boşalmamalıdır.
  • Aralarda da kamışın sertliği bozulmamalıdır.
  • Sabırla uygulandığında bu hedefe varılacaktır.

Her çiftin ritmi mutlaka değişik olacaktır. Eğer bu yöntem iyi şekilde uygulanabilirse, istanbul travestileri ile cinsel birleşmeyi bir veya bir buçuk saate kadar uzatabilirsiniz.Bu tekniğin belki de en olumlu yanı uzun cinsel birleşmeye olanak sağlamasıdır.

Bir cevap yazın