Justin Bieber eşcinsel olduğuna dair tweet attı ortalık karıştı

Amerikan istanbul travestileri basını şu sıralar Justin Bieber'ın yaptığı açıklamalarla çalkalanıyor. Bieber erkek arkadaşıyla öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını yayınladı ve eşcinsel olduğunu açıkladı.

Haberler.com sitesinin haberine göre Amerikan basını şu sıralar Justin Bieber'ın yaptığı açıklamalarla çalkalanıyor. Bieber  erkek arkadaşıyla öpüşürken çekilmiş fotoğraflarını yayınladı ve eşcinsel olduğunu açıkladı. Bu Haber tüm Magazin basını meşgul etti.

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber skandallarıyla gündemden düşmüyor. En son ülkede sınır dışı edilmesi için imza toplanan Justin Bieber'in bie erkekle dudak dudağa fotoğrafları internete düştü. Bieber'in bu fotoğrafı Twitter'da herkes tarafından paylaşılması çığ gibi büyüyor. Bieber bir erkekle öpüşürken çekilen fotoğrafını kendi hesabından paylaştı ve "Yeni erkek arkadaşımla tanıştım. Ben biseksüelim, kimin ne düşündüğü umrumda değil." yazdı.  

Justin Bieber attığı Tweet'i yarım saat sonra sildi ama Haber salgın gibi yayıldı ve yalnızca yarım saat duran tweet 23 bin retweet, 24 bin favori aldı.

Bir cevap yazın