Seks İçin Formda Kalın!

 

Üstte olmanın faydaları

Çok fazla fiziksel güç gerektirdiğinden, travesti partnerler cinsel ilişki sırasında üstte olmaktan pek hoşlanmazlar. Ancak yine de istanbul travesti kovboy pozisyonu, stairmaster egzersizinden daha eğlenceli, öyle değil mi? Ayrıca istanbul travestileri üstte olduklarında daha çabuk orgazm olduklarını söylüyorlar. Dahası üstte olmanın başka faydaları da var. Erkeğiniz sırtına dayamış otururken bacaklarınızı onun beline sarıp üzerine oturun ve bu şekilde aşağı yukarı hareket etmek için ellerinizi ve kollarınızı kullanın. Böylelikle kol kaslarınızı, pazılarınızı ve ön kolunuzu çalıştırmış olursunuz. Eğer kollarınız yeterince güçlü değilse, ayaklarınızın üzerinde durun ve baldırlarınızı çalıştırın.

istanbul travesti

 

Sekzersiz

Çok yönlü olmak her zaman en iyisidir. Bir taşla iki kuş vurabileceksek, neden vurmuyoruz öyle değil mi? Eşinizle ya da erkek arkadaşınızla, cinsellik yaşamak, sizin için harika zamanlar olabilir. Peki, seksin diğer faydalarını hiç düşündünüz mü? Doğru şekilde yaparsanız, seks, egzersize yani bir başka deyişle sekzersize dönüşebilir. Sonuçta seks yaparken kaslarınızı geriyorsunuz, sıkıyorsunuz ve bedeninizi şekilde şekle sokuyorsunuz. Bu durumda, seks yaparken, aynı zamanda egzersiz yapmanız da mümkün. Sekzersiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için okumaya devam edin.

Eğilin ve gerin

Hangi egzersizi yapıyor olursanız olun, açma ve germe hareketlerinin önemini hiçbir zaman unutmamanız gerekir. Açma ve germe hareketinde genellikle eğilir ve parmak uçlarınıza birkaç saniye dokunursunuz. Sekzersizde de fikir aynıdır, fakat yöntem biraz daha farklıdır. Açma germe sekzersizinde, yalnızca eğilin ve bacaklarınızı rahat olabildiğiniz kadar düz bir biçimde tutup ellerinizi önünüzde bulunan yatağa ya da koltuğa koyun. Erkeğiniz tam arkanızda olsun, fakat bacaklarınızın pozisyonuna dikkat edin.

Bacaklar omuza

Bacaklarınızı gerin hanımlar! Bir dahaki sefere erkeğiniz üstte, siz de sırt üstü yatarken bacaklarınızı gerin ve erkeğinizin omuzlarına yerleştirin. Bu, yalnızca bacaklarınızı germenizi sağlayıp, sevişmenize ahenk katmakla kalmayacak, karın kaslarınızın da çalışmasını sağlayacaktır. Vücudunuzun biçimine dikkat edin ve mümkün olduğunda sırtınızı kemer biçimine sokun –bu karın kaslarınızın yumuşayıp, gevşemesine neden olacaktır.

İşte bu kadar, birkaç ufak hareketle, hem seks hayatınız canlanacak, hem de forma girerek, yaza hazır olacaksınız.

Çömelin

Çoğumuz spordaki çömelme egzersizinden hoşlanmayız. Fakat yatakta erkeğinizle yapacağınız çömelme pozisyonunu gerçekten eğlenceli bulacaksınız. Erkeğiniz sırt üstü uzanmışken üzerine çömelmeniz yeterli olacaktır. Aşağı yukarı hareket etmek için kollarınızı ve bacaklarınızı kullanın. Fakat dikkatli olun, belinizi incitmek istemezsiniz. Bu hareketi oldukça yavaş yapmaya gayret edin ve herhangi bir yerinizin acıyıp acımadığını kontrol edin. Yorulduğunuzu hissettiğinizde durun ve nefes alın. Birçoğumuz bu pozisyona alışık değiliz ve ustalaşmak biraz zaman alacaktır.

Libidonuz Arttıran Yiyecekler

 

Kadınlarda düşük libidoya birçok etken neden olabilir. Bu etkenler arasında, çok çalışmak, uykusuzluk ve hormonlardaki düzensizlikleri de sayabiliriz. İşte bu noktada, libidonuzu arttıracak ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak bazı besinler vardır.

İşte size libidonuzu arttırmaya katkıda bulunacak 5 lezzetli besin:

1. Kuşkonmaz

Kuşkonmaz, vücuttaki histamin üretimini arttırmaya yardımcı olan B vitamini folik asiti içerir. Histamin, kadınlarda ve erkeklerde cinsel isteği arttırır.

2. Avokado

Potasyum yüklü avokado, her iki cinsin de libidosunu arttırmada etkilidir. Ayrıca avokado, libidonuz yükseldikten sonra ihtiyacınız olan enerji ve dayanıklılığı sağlayacak folik asit açısından da zengindir.

3. Chili biberi

Eğer acı ve baharatlı yemeyi seviyorsanız, şanslısınız demektir. Bu biber, kan akışını hızlandıran ve sizi moda sokacak endorfin hormonunun salınımını tetikleyen kapsaisin adında bir kimyasal içerir. Bu kimyasal sayesinde, libidonuz doğal yollardan yükselir.

4. Maca kökü

Peru kökenli olan bu bitki, p-metoksi benzoil izotiyosiyanat adında afrodizyak özelliği taşıyan bir kimyasal içerdiği gibi, mineraller, amino asitler ve yağ asitleri açısından da zengindir. Perulular bu bitkiyi, doğurganlığı arttırmak için de kullanırlar.

5. Karpuz

Bazı uzmanlar tarafından ”Yeni Viagra’’ olarak adlandırılan karpuz, citrulline adı verilen ve kan damarlarını rahatlatarak, cinsel dürtüleri arttıran bir amino asit içerir. Bol bol karpuz tüketimi, libidonuzu oldukça yükseltebilir.

İstanbul Travestileri İle Seks Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Erkek cinsel organının ortalama boyutu nedir? Hangi ülkede “evlilik yardımı” alamazsınız? Konu seks oyuncaklarına gelmişken neden Japonya’dakilerin üzerinde gülümseyen mutlu yüzler var? İşte size bu soruların ve muhtemelen sormak asla aklınıza gelmeyen seksle ilgili 7 sorunun cevabı!

Manhattan’da bulunan Seks Müzesi, seks tarihine eğlenceli ve bilgilendirici bir bakış sağlıyor. İşte sizleri şaşırtacak fazla bilinmeyen 10 seks gerçeği –akşam yemeğinde konuşulacak yeni sohbet konuları!

 

Acele edin!

İkonik vibratör Rabbit, iki sebepten dolayı yenilenmiş: Mükemmel orgazmlar ve tepesine gülümseyen yüz eklenmesi için.

Müze, bizlere gülümseyen suratın Japonların tutucu geleneklerinin bir sonucu olduğunu söylüyor. Görünüşe göre Japon tüketiciler, erkek cinsel organına çok benzeyen seks oyuncaklarını hoş görmemişler, dolayısıyla vibratörün ucuna gülümseyen bir yüz eklenmiş.

En iyi ilaç

Vibratör aslında 19. Yüzyıl boyunca kadın “histerisi” için tıbbi bir tedavi yöntemi olarak kullanılmış. Vibratör vasıtasıyla ulaşılan orgazmlar, doktorlara, histerinin anksiyeteyle ilgili belirtilerini yok etme açısından yardımcı olmuş.

Gülümseyin: Peynir!

Meni içinde çinko ve kalsiyum bulunduruyormuş. Bu mineraller diş çürümesine engel oluyormuş.

Ölçelim

Ereksiyon olmuş bir penisin ortalama uzunluğu 12,5, ereksiyon olmamış bir penisin ortalama ölçüsü ise yaklaşık 7,5 santimmiş.

Üzücü gerçek

Eğlenceli bir seks gerçeği değil fakat oldukça üzücü ve şaşırtıcı. Homoseksüellik, 1973 yılına kadar Amerikan Psikiyatri Derneği’nin akıl hastalıkları listesinde kalmış.

İşte adalet

Hong Kong’daki sadakatsiz kocalar cezalarını yalnızca karılarına ödedikleri aylık nafakayla geçiştiremiyorlarmış. İhanete uğrayan kadın, eğer kocası kendisini bir kez daha aldatırsa yasal olarak kocasını öldürme hakkına sahipmiş –ayrıca bunu elleriyle yapması gerekiyormuş!

 

Ne parodi!

Parodi kostümleri seksiliğin somut örnekleridir. Ancak birkaç yüzyıl önce bu kostümler farklı amaçlar için kullanılıyormuş. Seks Müzesi’ne göre merkinler (parodi kostümlerinin alt kısmı) ilk olarak 15. Yüzyıl hayat kadınları için “vajina peruğu” olarak ortaya çıkmış. Bu kostümler, vajina bitlerini ve frengi belirtilerini saklamak için yapılmışlar.

Birliklerimizi koruyun

Bu günlerde Amerikan hükümeti piyasaya “Birliklerimizi Destekleyin” broşürleri sürüyor olsa da, 2. Dünya Savaşı sırasında hükümetin piyasaya sürdüğü broşür ve videoları biraz daha farklı bir slogana sahipmiş: “Unutma! Sokmadan Önce Tak”. 2. Dünya Savaşı döneminde birçok asker ülkeye cinsel yolla bulaşan hastalıklarla dönmüş ve bu da hükümetin tıbbi tedavi masraflarına milyonlarca dolar harcamasına neden olmuş.

Spor

Spor salonlarından nefret mi ediyorsunuz? 30 dakikalık aktif bir seksle yaklaşık 200 kalori yakıyormuşuz!

Hani güney konforu?

Seks oyuncakları ve vibratör satışı Alabama ve Mississippi’de yasaklanmış.

 

 

 

Bir cevap yazın