Seksi Olmak İçin Neler Yapmalı ?

Erkekleri kışkırtmanın birçok yolu var. Ama onları asıl baştan çıkaran şey, belli belirsiz imalar, küçük kaçamak dokunuşlardır. Her yerde başlatabileceğiniz küçük oyunlarla, gün boyu aklı yalnızda sizde kalacaktır.

travesti

– Yüksek topuklu bir ayakkabı giyin ve ayağınızın teki ile diğer bacağınızı okşayın. Ama bunu farkında değilmiş gibi yapın.

– Giydiği pantolonu belli belirsiz elleyin ve iyi durdukları kadar, kumaşının da ele güzel gelen bir dokusu olduğunu söyleyin. Sonra da gözlerine imalı bakın.

– Göbeğinizi açıkta bırakan bir tişört giydiğinizde, üst raflardan bir şey almak için uzanabildiğiniz kadar uzanın.

– Konuşurken, saçınızı kenara çekerek, kafanızı yan tarafa doğru eğin. Açıkta kalan boynunuz öpülmeye hazır bir şekilde, erkeğinizin dikkatini çekecektir.

– İşaret parmağınızı kullanarak, herkesin iç inde, çaktırmadan sırtına “seni seviyorum” yazın.

– Kalabalık bir yerde, sıkış tepiş hareket etme zorluğu içindesiniz. Madem öyle, siz de bu durumu derhal lehinize çevirin ve göğüslerinizi onun sırtına iyice yaslayarak geçin. Hatta özellikle yaptığınızı belli edin.

– Tarkan’ın eski klibindeki gibi, bir dilim çikolatayı hatta bir tek spagettiyi bile onunla paylaşın.

– Gözlüğünüzü çıkardıktan sonra herhangi bir yere koyacağınıza tek ucundan dudaklarınızın arasına sıkıştırıp öyle tutun.

– Arkadaş grubunuzla çıktığınız bir yemekte, masanın altından ayağınızla erkek arkadaşınızın bacağını okşayın ve hiçbir şey yapmıyormuş gibi konuşmanıza devam edin.

– Evde duş alırken, sırtınızı sabunlayamadığınızı söyleyin ve masumane bir şekilde ondan sırtınızı sabunlamasını isteyin.

– İnce askılı bir elbise giyin ve askılardan birini zaman zaman omzunuzdan düşürün ve onun gözlerinin içine muzipçe bakarak askıyı düzeltin.

– Konuşmanıza seksi çağrıştıran kelimeler serpiştirin, örneğin çikolatalı dondurma yerken, dondurmanın çok şehvetli bir tadı olduğundan bahsedin.

– Ona, geçen gece rüyanızda onunla seviştiğinizi gördüğünüzü anlatan bir e-mail gönderin.

– Beraber evde otururken, bir iç çamaşırı kataloğuna göz gezdirin ve hangisinin sizin üzeninizde daha güzel duracağını sorun.

– Yemek yerken parmağınıza bulaşan sosu, yavaşça ağzınıza götürün ve kışkırtıcı bir şekilde yalayın.

– Dekolte bir bluz giydiğinizde göğüslerinizin tam birleştiği yere denk gelen bir kolye takın. Gözlerini buradan alamayacaktır.

– Alçak sesle konuşun ki, ne dediğinizi duyabilmek için size yaklaşmak zorunda kalsın.

– Çok önemli bir toplantının ortasındayken, cep telefonuna onu çok arzuladığınızı anlatan erotik bir mesaj gönderin. Masum ve kışkırtıcı olsun.

– Gece eve dönerken, sokağın sonundaki merdivenlerin karanlık köşesine ya da metruk bir evin kuytu kenarına onu çekip tutkuyla öpmeye başlayın. Sokakta olmanın verdiği tedirginlik ve sizin verdiğiniz hazla kendinden geçecektir.

Seks Tanrıçası Olmak İçin Bunları Yapın!

Her travesti erkeğinin Cleopatra’sı olmak ister. Onun sonsuza kadar arzulayacağı tek kadın olmak elinizde, yeter ki içinizdeki seksi kadını ortaya çıkarmayı bilin!

Ateşli ve seksi bir travesti olmanın ilk koşulu görünüme önem vermektir. Fakat her şeyden önce bir travesti olduğunuzu iliklerinize kadar hissetmeli ve dişiliğinizin farkına varmalısınız. Sonsuza kadar seksi bir travesti  olarak kalabilmek için bundan sonra yapmanız gerekenleri sizin için derledik, duymaya hazır mısınız?

Cildiniz

İpeksi bir cilt erkeklerin dayanamadığı yegane özelliklerden biridir. Cildinizi yumuşak ve sağlıklı tutmak için ilk yapmanız gereken şey günde en az 8-10 bardak su içmektir. Birçoğumuz sadece yüzümüze ilgi gösteriyor, vücudumuzun geri kalanını ihmal ediyoruz. Hoş kokulu bir vücut kremiyle tüm vücudunuza uygulayacağınız bakım sizi çok rahatlatacak. Ayrıca özel bölgenizdeki fazla tüylerden kurtulmanız da beraber olduğunuz erkeği baştan çıkaracak olan etkili bir yöntem. Yumuşak ve pürüzsüz cildinizle etrafınızdaki erkekleri büyüleyeceksiniz.

Bacaklarınız

Erkekler bacaklara bayılır! Bacak bakımına öncelikle tüylerinizi alarak başlamalısınız. Tüylerinizi ağdayla alırsanız pürüzsüz bir cilde sahip olurken aynı zamanda bacaklarınızdaki ölü deriden de kurtulmuş olursunuz. Ayrıca düzenli olarak pedikür yaptırarak da ayak bakımınızı sağlayabilirsiniz. Tüm vücudumuzun ağırlığını onlar çekiyor, arada bir onlarla da ilgilenmek lazım öyle değil mi?

Pantolon da giyseniz mini etek de fark etmez. İpeksi bir dokunuşa sahip bacaklar kendinize olan güveninizi artıracak.

Baldırlarınız

Bacak bakımından bahsetmişken baldırları es geçmek olmaz. Neredeyse bütün travestilerin hayali sıkı baldırlara sahip olmaktır. Bunun için ne mi yapacaksınız? Tabi ki spor! Düzenli olarak spor yaptığınızda bacağınızın sarkık, yumuşak kısımları sıkılaşacak ve daha güzel bir görünüme sahip olacak. Sıkı ve seksi vücudunuzla sonsuza kadar sevgilinizin gözbebeği olabilirsiniz.

Travestilerin Arzularını Kamçılayan Unsurlar!

Uyarılmak sadece erkeklere özgü bir duygu değil! Kadının arzularını kamçılayan afrodizyaklar da var. İşte size kadının gizli noktalarını tanıma fırsatı…

Fıkır fıkır bir Latin müziği eşliğinde yapılan dans, lüks ve ihtişam içinde yaşanan bir hayat, erkeksi kalın bir ses tonu kadını çıldırtan etkenlerin sadece birkaçı… Uzmanlara göre, bir kadını baştan çıkaran, cinsellik güdülerini harekete geçiren uyarıcılar şöyle sıralanıyor:

İlle de tango

Dans etmek, zaten erotizmi çağrıştıran bir aktivitedir. Özellikle de Güney Amerika dansları, travesti ve erkekten oluşan çiftin kıvrak hareketlerinden oluştuğu için cinsel sinyaller yayar. Fakat bu dansların içinde tango çok özel bir yere sahip. O, Arjantin’in dünyaya en güzel armağanı. Soylu, duygusal, ateşli, tutku dolu, vahşi ve kıpkırmızı… Tam bir afrodizyak.

Lüks hayat

Travestiler hangi yaşta olurlarsa olsunlar lüksü severler. Altınlar, pırlantalar, kristaller, mücevherler, pahalı arabalar, kürkler, görkemli evler ve yüzme havuzları onları her zaman etkiler. Bunlar bakma, dokunma ve kendini kaybetme isteği uyandıran detaylardır. Onlara sahip olsalar da olmasalar da.

Parfümü azımsamayın

Parfümler, uyarıcılar arasında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Çiçeksi olanlar masumiyetin erotizmini, baharatlı ve keskin olanlar şehveti ve vahşi seksi, kadınsı olanlar ise dişi bedeninin o kendine özgü cinselliğini yansıtırlar. Kadının kendini seksi hissetmesi için seksi bir koku sürmesi yeter de artar bile. Üstelik kokusuyla yarattığı hava yalnızca kendisinde değil, erkeklerde de cinsel çağrışımlar uyandırır.

Brezilya büyüsü

Eskiden çılgın aşkların ve erotizmin tapınağı İtalya olarak kabul edilirdi. Tabii bunda İtalyan erkeklerin de büyük payı vardı. Oysa artık seksin merkezi Brezilya. Sıcak iklimiyle, müziğiyle, dansıyla, buram buram cinsellik kokan tropik havasıyla istanbul travestileri müthiş tahrik ediyor.

Şampanya kadehi

Travestiler erkek vücudundan hoşlanmalarına rağmen, biçimi kendi vücutlarına benzeyen objeleri görünce seksi hatırlıyorlar. İnceliğin ve zarafetin sembolü olan şampanya kadehleri onlara romantizmi ve ateşli geceleri çağrıştırıyor.

Bronz ten uyarır

Güneşin sarı-sıcak ışığını anımsatan, buğday rengi bir tene hiçbir travesti dayanamaz. Süt beyazı bir erkek vücudu ise çoğu kadına itici gelir. Bronz ten, kadınlarda dokunma isteği uyandırıyor. Bütün bir yaz mevsimini plajda kavrularak geçirmelerinin sebebiyse, aynı isteğin erkeklerde de olduğunu düşünmeleridir.

Seks romanları

Seks, ten temasından önce kelimelerle başlar ve bu da erotik romanları kadınların gözünde çok ‘iştah açıcı’ hale getirir. Bu romanlar seksi sözcüklerle dile getirerek okurların hayal güçlerini harekete geçirir, fantezilerini ateşler ve anlatılan sevişmeyi kafalarında canlandırmalarını sağlar.

Erkeksi ses

Travestiler tüm duyu organlarıyla yaşar demiştik. Tarkan’ı seyretmekten haz alırlar, kremalı çilek yemekten, güçlü kaslara dokunmaktan da. Tok ve davudi sesli bir erkeğin onlara anlattıklarını da dinlemekten aynı derecede haz alırlar. Çoğu zaman böyle bir ses görüntünün dahi önüne geçer.

Bir cevap yazın