Seksinize Renk Katacak Seks Yogası

Birlikteliğinize renk katacak bu binlerce yıllık felsefenin söyledikleri son derece basit; birbirinize sarılın veee…

Batı’da “seks yogası” olarak bilinen Tantra, aslında Hindistan’da doğmuş ve 4000 yıllık geçmişi olan bir öğreti. Tantraya göre kutsal ve hayat verici olan cinsel enerjiyle savaşmak yerine, ona dostça yaklaşarak dönüştürdüğünüzde, bambaşka bir ruhsal güç ortaya çıkar. Tantra öğrenme süreci sona ermeyen ve üstünde yıllarca çalışılabileceğiniz bir yöntem. İyi tarafı, bu çalışmanın sonuçlarını hemen alabilmek. Bu adımları takip ettiğinizde cinsel hayatınızdaki değişimin farkına varabiliyorsunuz.

Klasik bakışa göre sevişmenin tek bir hedefi vardır: Orgazm. Çiftler aynı anda orgazm olabilirlerse sevişme çok başarılıdır, iki taraf da orgazm olamamışsa, zaman boşa harcanmıştır. Ama, çiftler sadece orgazma odaklandıklarında sevişmenin getirdiği başka hazlardan mahrum kalırlar. Tantrik seksin ise bir hedefi yoktur. Tek amaç birleşmedir ve seksin her anı bu amaca hizmet eder. Sevgilinizle yalnızca bedensel olarak değil, zihinsel ve ruhsal olarak da birleşmelisiniz. Bunu kolaylaştırmak için sevgilinize farklı bir gözle bakmayı deneyin, onu kutsal olanın yansıması olarak görün. Birbirinizin güzelliğini ve görkemini fark edin.

Ön sevişme

Sevişmek için birbirinizden izin aldınız. Nefes alıp verişinizi birbirine uydurun ve derin göz teması kurun. Böylece yalnızca bedenleriniz değil, enerjileriniz de birleşecek. Birbirinizin bedenini istek ve hayranlıkla keşfe çıkın. Tantrik seksin hedefi olmadığını unutmayın. Bir yere ulaşmaya çalışmıyorsunuz. Cinsel enerjinizi dönüştürmeyi öğrendikten sonra yalnızca parmaklarınızı birbirine değdirerek bile orgazm olabileceğinizi göreceksiniz.

İlişki

15 dakikalık bir sevişme çoğu travesti için tatmin edici değildir. Boşalmadan orgazm olmak erkeklerin enerjisini korumasını ve birden çok orgazm yaşamasını sağlar. Ama bunu öğrenmek bir seferde olacak bir şey değildir; haftalar, hatta aylar sürebilir. Tantrik seksin saatler sürmesi, ilişkinin saatler boyunca devam edeceği anlamına gelmez. Hatta erkeğin yarım saatte bir dinlenmesi, kan dolaşımını sağlaması ve hormon seviyelerini dengelemesi açısından önemlidir.

Kutsal odanızı hazırlayın

Evdeki herhangi bir odayı, kutsal bir mekana dönüştürmek yalnızca birkaç dakikanızı alacak. Önce odayı iyice temizleyin ve etraftaki tüm döküntüleri toplayın. Işıkları kısın, odayı mumlarla aydınlatın; bitkiler, taze çiçekler ve meyvelerle süsleyin. Sizin için duygusal önemi olan objeleri odaya yerleştirin. İsterseniz, birlikte içmek için şarap da alabilirsiniz. Yatağınıza temiz çarşaflar serin ve fazladan yastık koyun. İşiniz bittiğinde, odayı kötü enerjilerden arındırın. Yani, negatif ve korku dolu duygu ve düşüncelerinizi kovun; yerine neşeli, tutkulu ve güvenli hisleri davet edin.

Arınma banyosu

Birlikte bu dünyaya ait tüm kirleri, endişeleri ve gerginliği üzerinizden atın. Rahatlatıcı tuzlar ve yağlarla yapacağınız keyifli bir banyo size çok iyi gelecek; özellikle de küvete birlikte sığabiliyorsanız. Küvetinizin olmaması problem değil, duş almak da işe yarar. Birbirinize ilgi gösterin, birbirinizi yıkayın ve banyoyu yavaş ve lüks bir seansa dönüştürün.

Enerji dolaşımı

Sevgililerin uyarılması ve bu cinsel enerjiyi uzun süre korumaları çok büyük bir ruhsal enerjiyi açığa çıkarır. Ama erkekler için cinsel enerjilerini aktarabilecekleri bir yer olmadığında bir süre sonra sevişmeyi sona erdiren boşalma gerçekleşir. Nefes alma, gevşeme ve kas egzersizleriyle cinsel enerjiyi bedenlerinizde dolaştırmayı öğrendiğinizdeyse egolar ortadan kalkar ve çiftler gerçek birleşmeyi yaşar.

Son

Normalde sevişmeler erkeğin boşalmasıyla sona erer. Ama erkek boşalmamayı öğrendiğinde, sevişmenin ne zaman biteceği tamamen sizin seçiminize kalmıştır. Tantrik seks yorgunluk ve tükenmeyle değil, gevşeme ve canlanmayla sona erer.

Hazzı paylaşmak

Güzel yemekleri ve şarapları paylaşmak, birbirinize masaj yapmak, kostümler giymek ve seksi oyunlar oynamak da Tantra geleneğinin bir parçasıdır. Kostümlerle farklı karakterlere bürünün, maskeler takın, birlikte gülüp eğlenin. Tantrik seksin ciddi olması, ağır ve sıkıcı olmasını gerektirmez.

Saygı

Mutluluğun doruğuna ulaşmanın yolu, sevişme tekniklerinden değil; sevgilinize güvenmekten, ona teslim olmaktan ve kalbinizi açmaktan geçiyor. Bu zevk yolculuğunda birbirini seven ve eşit taraflar olarak birleşmelisiniz. Bu sözlerimiz erkeklere; o yüzden sevgilinize okutmanızı tavsiye ediyoruz: Sevdiğiniz kadına ona ne kadar önem verdiğinizi ve saygı duyduğunuzu anlatın. Sürekli onu düşündüğünüzü ve sevişmeyi ne kadar istediğinizi kulağına fısıldayın. Aynı anda başarılı bir iş kadını, saygılı bir kız çocuğu, sadık bir eş, sevgi dolu bir anne ve şehvetli bir sevgili olabileceğine inanmasını sağlayın. Biliyorsunuz, erkekler duygusal yakınlıktan korkarlar. Sevgiliniz de ne kadar sert ve duygusuz davranıyorsa, güvenmekten, teslim olmaktan ve kontrolünü kaybetmekten o kadar korkuyordur. Ne kadar güçlü olduğunu bildiğinizi söyleyin, ama bir yandan da onu duygularını göstermeye davet edin. Ne kadar yakışıklı ve yetenekli olduğunu, onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Uzakta olduğunda onunla ilgili fanteziler kurduğunuzu anlatın.

istanbul travestileri

Travesti Partner İle Zirveye Adım Adım

Gizli ipuçları sayesinde beraber olduğunuz erkek yerine tamamen kendinize odaklanacak ve keyiften kendinizi unutacağınız derin ve eğlence dolu bir denize yelken açacaksınız.

Hazır olduğunuzda

Artık yoğun bir orgazm yaşamaya hazırsınız. Öyle bir pozisyon alın ki partnerinizin penisi klitorisinize ya da G noktanıza temas etsin. Bu esnada ateşli derin nefeslerinizi de unutmayın. Bu son temas sizi mükemmel bir doyumun kollarına atacaktır.

Sevişmeye başlamadan önce

İstanbul travestileri ile beraber olmadan önce kendinize biraz zaman ayırmalısınız. Vücudunuzu ılık suyun altında dinlenmeye bırakabilir ya da usulca yatağa uzanabilirsiniz. Her iki durumda da yapmanız gereken tek şey sizi tahrik eden bir imgeyi düşünmeniz. Düşündüğünüz her neyse onu hayal gücünüzle harmanlayarak kafanızda bir süre sabit tutmaya çalışın. Fakat hayal gücünüzle oynadığınız bu oyunun başrolüne partnerinizi değil kendinizi yerleştirin. Çünkü bu sizin vücudunuzla kurduğunuz bir bağ ve travesti partnerinizle beraber olmadan önce kendi vücudunuzla bir birleşme yaşamanız gerekiyor.

Ön sevişme sırasında

Partnerinizle sevişmeye başladığınızda vücudunuzun iki bölgesine konsantre olmaya çalışın: cinsel organınıza giden yolun başı olan göbeğinizin alt kısmına ve belkemiğinizin başladığı yere. (Yogayla ilgilenenler vücudun bu bölümünün cinsel enerjinin bulunduğu bölge olduğunu düşünüyor). Bu iki bölümde enerji tuttuğunuzu düşünürseniz kan akışınızın hızlanmasını ve vücut ısınızın düşmesini sağlarsınız ki bu mükemmel bir orgazm yaşamak için en gerekli iki koşuldur.

Daha sonra nefes alıp verirken ateş püskürttüğünüzü hayal edin ve bir ‘ateş döngüsü’ yaratarak bunu tüm vücudunuza dengeli bir biçimde yayın. Yavaş yavaş nefes alıp verin ateşin tüm vücudunuza yayıldığını hissedin. Bu ateşli derin nefesler kanınızdaki oksijen seviyesini yükseltecek ve dolayısıyla yaşayacağınız orgazmın kalitesini artıracaktır.

Seks Zekanızın Boyutunu Biliyor Musunuz?

Bilgi: Bedenimiz, cinsel işlevsellik, sağlıklı cinsel yaşam, sağlığımız, hamilelik ve doğum kontrolü hakkındaki her şey.

Rahatlık: Cinselliği yaşarken, başlatmak ve karşılık vermek, tercihler ve fanteziler, partnerle cinselliği tartışmak, deneme cesaretine sahip olmak.

Kendini tanıma: Cinsel olarak ne hoşuma gidiyor? Seksten ne bekliyorum? Ne tür eşler ve ilişkiler tatmin edici? Gizli arzularını bilmek, uygun seçimler yapmak.

Erotik görüş: Yakın ilişkilerde ve hayatın geri kalanında cinselliğin rolünü anlamak, tutku kavramını anlamak, düşüncelerini cinsellikten uzak tutmamak, gelişmiş bir düş gücüne (fantezi) sahip olmak.

İletişim becerileri: Kur yapmayı öğrenmek, başlatmak, cinsel ilişkiyi kabul ya da reddetmek, belirli dokunuşları ve aktiviteleri talep etmek, cinsel eşinin tepkilerini ölçerek ortak duygular yaratmak, fiziksel sevişme dışında duygusal öğeleri kullanmak, eşlerin tercihlerini tartışmak, yatak dışında cinselliği tartışmak.

Bir cevap yazın