Şişli travestileri cinsellikte en çok neleri tercih ediyor

Şişli travestileri ile eşzamanlı orgazm yaşamak istiyorsanız uyum ve iletişim halinde olmanız gerektiğini unutmayın. Cinsellikte tek taraflı yaşanan orgazm, ilerleyen zamanlarda tatminsizliğin verdiği gerginlikle cinsel sorunların doğmasına sebebiyet verebilir. Eş zamanlı orgazmı bir türlü yakalayamayanlardansanız size vereceğimiz önerileri değerlendirebilirsiniz.

Cinsellik sırasında konuşmaktan çekinmeyin ve sürekli iletişim halinde olun. Partnerinizin sizden düşüncelerinizi okumamsını istemeyin. Çünkü bu hiçbir zaman mümkün olmayacaktır. Ne zaman orgazma ulaşacağınızı ve ulaşmak üzere olduğunuzu partnerinize belirtin. Eğer karşınızdaki kişi orgazma yakınsa durup pozisyon değiştirecek ve orgazmı erteleme imkânı bulacaktır.

Her durumda olduğu gibi cinsellik konusunda da bencil davranmaktan kaçının. Partnerinizin de haz aldığını ve uyarılıp uyarılmadığını anlamaya çalışın. Eğer uyarılmadığını hissediyorsanız sizden neler beklediğini ve ne istediğini sorup öğrenmeye çalışın. İki tarafında orgazm olabilmesi için ne istenildiğini bilmek oldukça önemlidir.

Göz teması kurmak ilişki sırasında güçlü bir uyarıcı olabilir. Onun gözlerinin içine bakarak romantik bir göz teması kurmayı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın