Travesti akıla aykırı cinayet

 Şanlıurfa’da mobilyacılık yapan Salmaş, gay travesti sitesinden tanıştığı Adana’da yaşayan Yavuz’un yanına gitti. Bir daha kendisinden haber alınamayan Salmaş’ın öldürülmeden önce eşine telefon açıp, “Ben Abdurrahman Yavuz’un evindeyim. Kadriye ben öldüm” dediği ortaya çıktı.

Cesedin çıkartılmasını vatandaşlar ile çocukların 'film' gibi izlemesi ise dikkat çekti.

Şanlıurfa'da yaşayan Mehmet Emin Salmaş, 11 ay önce ortadan kayboldu. Ailesinin 'kayıp' başvurusu yaptığı Salmaş'ı araştıran ekipler, en son Mersin ve Adana'da görüldüğünü saptadı. Mehmet Emin Salmaş'ın öldürülmüş olabileceğini değerlendiren Adana polisi, geniş çaplı çalışma başlattı. Mehmet Emin Salmaş'ın son olarak merkez Seyhan İlçesi'nin Küçükdikili Kavaklı Mahallesi'nde oturan arkadaşı 43 yaşındaki Abdurahman Yavuz'un evine geldiği belirlendi. Cinayet Bürosu ekipleri, eşinden bir yıl önce ayrılan ve tek başına yaşayan Yavuz'un evine baskın düzenledi. Gözaltına alınan Yavuz, Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunda Mehmet Emin Salmaş'ı bıçaklayarak öldürdüğünü, başını gövdesinden ayırıp poşetle kanalizasyonu olmayan evin önündeki tuvalet çukuruna attığını itiraf etti. Yavuz'un ifadesi üzerine ekipler, Salmaş'ın cesedini çıkartmak için iş makineleri, kürek ve tırmıklarla arama yaptı. Ekipler arama yaparken, çalışmayı gören mahalle sakinleri olay yerine toplandı. Çukurdan ilk olarak Mehmet Emin Salmaş'ın poşet içerisindeki başı çıkartıldı. Çukurdaki pis su vidanjör yardımı ile çekildikten sonra ceset bulundu. Polis, toplanan istanbul travestileri kalabalığı dağıtmak için uyarmasına rağmen meraklı vatandaşları uzaklaştıramadı. Görevliler cesedi çıkartırken çocukların da çalışmaları izlemesi dikkat çekti.
Salmaş’ın gay sitelerinde tanıştığı katil zanlısı 43 yaşındaki Abdurrahman Yavuz’un cinsel organını kırdığı iddiasıyla öldürüldüğü iddia edildi.
 

Cinayet Bürosu’ndan kurulan özel ekip, Salmaş ile Yavuz’un gay sitesinde tanıştıklarını ve 76 kez telefonla görüştüklerini belirledi. Yavuz’un evine düzenlenen operasyonda Yavuz ile birlikte B.B., E.Ç. ve B.T. yakalanıp gözaltına alındı.

Başını kesmişti

Cinayetin, Salmaş’ın cinsel ilişki sırasında Yavuz’un cinsel organını kırması üzerine işlendiği iddia edildi. Şalmaş’ın başını gövdesinden ayıran Yavuz’un, havanın kararmasını beklediği ve gece el arabasına yükleyip evinin bahçesindeki ankara travestileri foseptik çukuruna attığı ortaya çıktı.

Alıntıdır…

Bir cevap yazın