Travesti dadıyla aldatılan Gwen Stefani küçük düşürdü!

Sadece günler boşanma Gwen Stefani ve Gavin Rossdale ilanından sonra, Radar online onların ayrılması için nedenleri açıklar …

Gwen Stefani için yeni bir darbe! Evliliğin 13 yıl sonra, 45 yaşındaki şarkıcı Gavin Rossdale, üç çocuk babası onu ilişkiyi bitirmek için karar verdi. Bilgi ifşa web sitesi TMZ göre, o aldatılmış olmanın kendisini şüpheli ve bu nedenle hızlı bir şekilde telaffuz edilir boşanma için her türlü çabayı.
Gavin Roddsale o Daisy adında bir gayri meşru kızı babası “olduğunu keşfetti 2002 yılında evlendi, iki aşk kuşu No Doubt grubunun skandalı, yıldız ve lider olmasına rağmen … Özellikle 2004 yılında, birçok deneme yaşadı her zaman üç erkek kendi ailesini kurdu, sonra kocasını destekledi ve!
Radar Online “Hollaback Girl” tercüman dadı tarafından aldatılmış, ama aynı zamanda Marilyn adında bir travesti şarkıcı çünkü bugün (5 Ağustos), yeni bir tartışma site sonra patlak … Bir kaynak diyor “… Bir şey gibiydi She dadı hakkında büyük şüpheler vardı seçeneğim yoktu ve Gavin Gavin her zaman herhangi bir uygunsuz davranışları yalanladı, ancak arkadaşları onu uyardılar”
Travesti şarkıcı İlişkin Amerikan siteye konuştu kendisidir. Sonra 80’lerde Gwen Stefani kocası seks vardı, onlar son zamanlarda gözden olurdu: “Ben o onlar için çok üzgün beni e’m denilen birkaç hafta önce onunla konuştu .. Özellikle çocuklar. Gwen. Bu bence budur birisi Gavin değil olmak istediği ve o değil onu birisi olmak istiyor. “

Bir cevap yazın