Travesti İle Tek Gecelik Aşk

Her an bir çift yeşil göze kanabilir, yanık tenli bir vücudun esiri olabilir ve onunla, normal şartlar altında asla çıkmayı düşünmeyeceğiniz bir seks yolculuğuna çıkabilirsiniz. Madem ara sıra da olsa tek gecelik ilişkiler yaşıyor ya da en azından yaşama olasılığımızı hesaba katıyoruz, en azından bu tip ilişkilerde neleri yapmamız ve neleri yapmamamız gerektiğini, böyle bir gecenin sonunda pişmanlık ve utançtan kıvranmamak ve kendimize saygımızı kaybetmemek için dikkate almanız gereken önemli detayları şöyle bir gözden geçirelim ki, o geceyi bir kabus gibi değil, hoş bir anı olarak hatırlayalım.

Tek gecelik ilişkinin 5 altın kuralı

Yapmak istediğiniz her şeyi yapın

İşte, size serbest atış alanı… Utanç yok, kendini kısıtlama yok, “Sonra benim hakkımda ne düşünür?” yok çünkü sonrası yok! Bu fırsatı değerlendirin, fantezilerinizin sınırlarını zorlayın ve uzun süreli bir ilişkide ilerisini düşünerek gerçekleştiremediğiniz tüm muzır hayallerinizi devreye sokun. Zihninizi ve bedeninizi serbest bırakarak ateşli bir gecenin tadını çıkarmaya bakın.

Bana mı gidelim, sana mı?

İlk bakışta “Ne fark eder?” deseniz de aslında çok şey fark eder çünkü isteseniz de istemeseniz de her gecenin bir sabahı vardır. Sabah birlikte uyanmak, kahvaltı etmek, güne birlikte başlamak duygusal bir ilişkide muhteşemdir ama tek gecelik bir ilişkinin sonunda da bir o kadar sıkıcı ve zorlama olabilir. Karşımızdaki erkeği tanımadığımıza ve sabah kalkınca ne yapacağını bilmediğinize göre onu evinize ya da kaldığınız otele davet etmek yerine onun mekanına gitmeyi tercih edin. Böylece istediğiniz zaman oradan çıkıp gitme şansına sahip olan siz olursunuz.

Bu anıyı kendinize saklayın

Yaşadığınız macerayı kız kıza partilerde arkadaşlarınızla paylaşmak isteseniz bile kendinizi tutun ve ağzınızın sıkı olduğuna kesin olarak güvendiğiniz en yakın dostunuz dışında bu konudan kimseye bahsetmeyin. Hem tatsız tesadüflerle karşılaşabilir, hem de ummadığınız bir biçimde yargılanmanın üzüntüsünü yaşayabilirsiniz. Çünkü istanbul travestileri tek gecelik ilişkilere meyilli olsalar da bunu asla kabul etmek istemezler. Hatta belki kendileri bir türlü cesaret edemedikleri için sizi kıskanarak kırmaya çalışan arkadaşlarınız da olabilir. Böylece karşınızda, bir anda vicdanınızın sesi olmayı üstlenmiş bir kızlar korosu bulabilir ve onlara yaşadıklarınız anlattığınıza bin pişman olabilirsiniz. 0 yüzden o erotik gecenin fotoğrafını kışın soğuk, yalnız ve gri gecelerinde çıkarıp çıkarıp bakmak üzere zihninizdeki albüme yerleştirin.

istanbul travesti

Oyunu kuralına göre oynayın

Öncelikle şunu unutmayın ki, tek gecelik ilişki yalnızca seks anlamına gelir, gerçek bir ilişki anlamına değil. Sorumluluk yok, hesap sorma yok, aşkın beraberinde getirdiği sorular, korkular, endişeler his yok.

Genellikle birbirini tanımayan, o geceden sonra da muhtemelen bir daha görmeyecek olan travestiler ile erkeklerin paylaştıkları zevk ve tutku dolu bir zaman dilimi, erotizm dağının doruğuna bir tırmanış yaşanan. Bu tip bir macerayı dolu dolu yaşamak istiyorsanız sizi cinsel açıdan etkileyen erkeğin aşk, evlilik, aile gibi o an için “tehlikeli” konulardaki görüşlerini öğrenmeye kalkmasanız iyi olur. Yüzde 100 saf zevkle sevgi dolu dokunuşları birbirinden ayıramıyorsanız, tek gecelik ilişki konusunu biraz daha düşünmelisiniz. Yoksa o gecenin sonrasında başımız çok daha fazla ağrıyabilir.

Tanıdıklara dikkat edin

Eğer aynı arkadaş grubunu paylaştığınız birinin, yakın bir dostunuzun ya da en kötüsü bir arkadaşımızın sevgilisinin cinsel çekim alanına girdiyseniz tek gecelik zevk uğruna çok ciddi sorunlara yol açabilecek tehlikeler sizi bekliyor demektir. Bir kere, arkadaş gruplarında bu tarz vakalar o kadar hızlı yayılır ki, inanamazsınız. Dedikodudan ve meraklı arkadaşlarınızın gereksiz sorularını çekmenin yanı sıra seviştiğiniz erkekle sonra tekrar bir araya geleceğinizi de unutmayın. Yakın bir dostunuzla yatarsanız o sıcak, saf ve masum dostluğu bir daha yakalayamayabilirsiniz. Böylece hem bir iyi dost kaybetmiş, hem de iyi bir sevgili kazanamamış olursunuz ki, bu da sizin için oldukça karsız bir alışveriş olur. Arkadaşınızın sevgilisine gelince; böyle bir ilişkiye girmeyin! Kesinlikle ve asla girmeyin. İnanın yaşadığınız o bir gecenin sonrasında çekeceğiniz vicdan azabı alacağınız zevki katlayacak kadar büyük olacaktır. Durumu öğrenirse arkadaşınızla aranızda çıkacak tatsızlıklar da çabası…

Seksi Beklentiler

Artık kadınların da cinsellikte her şeyi erkekten bekleyip, pasif bir tutum takınmaları devri geride kaldı; özellikle de genç kuşaklarda…

Günümüzün erkekleri, cinsel yaşamda artık daha aktif ve katılımcı bir travesti ile birlikte olmayı tercih ediyor. Bu beklenti aslında sadece erkeklerde değil, aynı zaman kadınlarda da çok sık görülmeye başlandı. İşte, bu beklentilerin yayılmasıyla birlikte performans anksiyetesi diye bir sorun daha sık ortaya çıkmaya başlıyor.

Beklenti artıyor

Modern travesti ön sevişmeden tutun da eşin ereksiyonundan boşalmasına kadar her aşamada ‘mutlu’ ve ‘uyumlu’ bir cinselliğin yaşanmasında kendilerinin de sorumlu olduklarının bilincinde. Öyle ki, “Tartışmamızın nedeni, cinsel yaşantımızda bir sorun oluştuğuna mı işaret ediyor?” diye düşünmeye başlayan kadınların sayısı da hızla artıyor. Cinsel yaşama daha aktif giren travesti, zevk almaya başlayınca da, doyuma ulaşması gerektiğinin bilincine varıyor ve doğal olarak erkeklerden daha fazla performans bekliyor. Günümüzde çok eşliliğin ve günlük ilişkilerin artması da, beraberinde kıyaslanma korkusunu getiriyor. Çünkü insanlar artık tek eşlilikten uzaklaşmaya başladıkları için, birlikte oldukları partnerlerini diğerleriyle kıyaslamaya başlıyor.

Zevk ile Boşalmak İçin Asuman Sizi Bekliyor
Telefon Numaram: 0023 780 009 140 Tıkla Ara!

Partnerinizin Erojen Bölgelerini Biliyor Musunuz?

Sekse davet eden erojen bölgeleri tanıyıp nasıl kullanacağınızı öğrenebilirseniz hem cinsel yaşamınız renklenebilir hem de ilişkiniz sağlamlaşır.

Çoğu zaman ihmal ettiğimiz derimiz aslında en büyük organımızdır. Dış ortamdaki fiziksel, kimyasal uyaranlardan beyni haberdar eder. Deri içerisine kadar uzanan bazı sinir uçları özelleşerek (reseptör ismini alırlar) ısı, basınç, titreşim gibi uyaranları toplarlar ve omuriliği, ordan da beyine gönderirler. Reseptörler sayesinde derimize dokunan çok küçük bir parçacığı hissederiz, sıcaklıkları farkederiz.

Beyin, bedenin bulunduğu pozisyonu yine bu reseptörlerden gelen bilgiler doğrultusunda belirler. Bu reseptörler bedenin bazı özel bölgelerinde beyine daha özel sinyaller gönderirler ve cinsellik konusunda uyarırlar. Bu bölgeler erojen bölgeler olarak bilinir.

Erojen bölgeleri tanıyalım

Dudaklar, kulak memeleri, kulak arkaları, boyun bölgesi, koltuk altları, göğüsler, özellikle göğüs uçları, karın bölgesi, kasık bölgesi, dış cinsel organlar; kadında özellikle klitoris, erkekte ise penis başı kenar bölgeleri, bacakların özellikle yukarı ve iç bölgeleri ve bazı kişilerde de ayaklar erojen bölgeleri oluşturur. Vücudumuzda bulunan bazı halkasal kaslarda da gerilmeye karşı hafif erojen uyarılar doğururlar. Bu tip halkasal kaslar ağız ve anüs bölgesinde bulunurlar. Oral seks ver anal seks porno izle ile bu duyguların ön plana çıktığı ilişki tipleridir. Bütün bu bölgelerin dışında, bazı yazarlar, vajina duvarında bulunan bir G noktasından bahsetmektedirler. Yapılan çalışmalar ile böyle bir noktanın varlığı gösterilememiştir.

Sekse davet

Genel olarak erojen bölgelere gelen bir temas, beyne fiziksel bir uyarı olarak taşınırsa da, uyarının yumuşaklığına ve sıcaklığına göre cinselliğe çağrı olarakta iletilir. Erojen bölgelere bir cisim ile uyarı verilmesindense beden ısısındaki bir elin yaptığı basınç ve uyarı çok daha uyarıcı olacaktır. Üst benliğimizin kontrolünde bu uyarılar büyük ölçüde cinsel hazın ortaya çıkamasını da sağlar.

Erojen bölgelerin uyarılması beyinde cinsellik yaşanmasına neden olur. Kadınlarda özellikle klitorisin uyarılması erkektede penis başının uyarılması bu duyguların çok artmasına neden olurlar. Bu uyarılar sonucu kalp hızında artma, sıcaklık duygusu, solunumun hızlanması gözlenir. Daha özel olarak ise erkek cinsel organından cinsel ilişki sırasında sürtünmeyi azaltmak amacı ile kayganlaştırıcı seffaf bir sıvı penis ucundan çıkmaya başlar ve penis kendisini cinsel ilişkiye hazırlamak amacı ile şişmeye, sertleşmeye ve uzamaya başlar. Bu sıvı sperm içermez. Kadınlarda da cinsel uyarı karşısında vajina duvarında ve girişinde bulunan bezler tarafından kayganlaştırıcı sıvılar yapılmaya başlar. Bu sıvı miktarı, genelde kısa bir cinsel uyarılmada dahi kilotu ıslatacak seviyeye çıkabilir. Şişli travestileri dış cinsel organlarında da hafif bir şişme olur, dıştaki büyük dudaklar açılır vajina girişi görünür hal alır. Klitoriste bu büyüme belirgin olur.

Cinsel ilişki sırasında penis vajinaya girer. Penis başındaki hassas bölgelerin vajinaya sürtünmesi erkeği uyarırken, penisin klitorise yaptığı basınç ve sürtünme (özellikle ortaya çıkan titreşim) travesti için en büyük uyarıyı sağlar. Cinsel ilişki pozisyonları eşlerde en büyük uyarıyı sağlamak amacı geliştirilmiştir.

Sesin büyüsü

Her iki cins de inlemeye benzer sesler çıkarabilir. Bazı kadınlarda sesler ile cinselliği yaşamak çok ön plana çıkar. Erojen uyarıların devamı ve artması, beyinde cinselliği en üst düzeye çıkartır ve en üst seviye olan orgazma (boşalma, zirve) ulaşılır. Orgazm, beyinin yeterli cinsel uyarıyı alması ile ortaya çıkar. Kadında ve erkekte bu evrenin yaklaşması ile vücutta kasılmalar ortaya çıkar, soluklar sıklaşır, kalp daha hızlı atmaya başlar. Erkekte vücut kasılmaları ile spremlerini taşıyan ersuyu (meni) penis yolu ile dışarı atılır. Kadında ise orgazmda dışarı atılacak bir sıvı yoktur. Bazı kadınlarda vajina kaslarının şiddetli kasılmaları ile vajina içinde biriken kayganlaştırıcı sıvılar dışarı atılarak erkekteki gibi bir boşalma yaşanabilir. Boşalma sonrasında erkek cinsel organı çok hassaslaşır, erkek sürtünmekten kaçınır ve penis sertliğini, şişkinliğini kaybeder. İkinci bir cinsel ilişki için erkek, bir süre penis hassasiyetinin geçmesini beklemek zorundadır. Bazı kişiler bu konuda beklemeksizin ikinci bir ilişkiye girebilirler.

Erojen uyarılar erkekte penisin şişmesini, sertleşmesini, orgazma erişme süresini belirler. Bu uyarıların daha az beyne gitmesi amacı ile penis yüzeyine sıkılan bazı ilaçlar orgazmın gecikmesini ve cinsel ilişkinin uzamasını sağladığı düşünülür. Bu ilaçlar halk arasında geciktiriciler olarak isimlendirilirse de, bu ilaçların gerçek etkilerinin psikolojik olduğu düşünülmektedir. Prezervatiflerde erkeklerde erojen uyarının tam algılanmasını azaltırlar. Kadınlarda erojen uyarılar, orgazmın süresini ve kalitesini belirler. Henüz travesti orgazma ulaşmadan erkeğin orgazma ulaşması, erken boşalma olarak isimlendirilir. Genelde psikolojik nedenler ile ortaya çıkar. Böyle durumlarda da klitoris uyarılarak orgazma erişmek mümkündür.

Bir cevap yazın