Travestinin evi soyuldu ve yakıldı

Özelliği tamamen Mariel Cumartesi beri kayıptır / tahrip edildi

Polis gizemli bir şekilde kayboldu ve ev çalmıştı ve ateşe travesti davasını araştırıyor. Mariel Fernando Alves mağdur, 31 kız kardeşi KSC satıcı bilgileri, 27, göre, o kardeşi onun için olur diyerek, Cuma (14), yaklaşık 19 h onun ikamet yaptı dedi Arkadaşlarınızla Conceição das Alagoas yakın ahır. K. o çiftlikte geldi anneleri ‘ile temas geldi ve o güvenle gelmişti söyledi söyledi.
Cuma akşamı, bir tartışma ahır vardı, ama daha sonra durum “çözüldü” Cumartesi (15) hakkında oldu, Mariel Conceição das Alagoas bir atıştırma için arkadaş oldu. Daha sonra, o, ancak görülmedi, Uberaba geri döneceğini açıkladı.
K. göre, Pazar sabah (16) etrafında 04:40 am, tanımlanamayan haydutlar, Mariel evine gittik özelliği baskın düzenledi, ardından özelliği yanma, TV seti ve bir stereo çaldı.
Autobomba kamyon ve kurtarma araçları ve İtfaiye kurtarma yerel suç gitti ve askeri alevleri söndürmek için iki saldırı hatları kullanılır. Daha sonra, sonrasını gerçekleştirilen ve çeşitli giyim, mobilya ve konut içinde olduğunu elektroniği yıkıldı ve evin tamamen tahrip olduğu bulunmuştur.
K. da itfaiye bahçesinde ev anahtarlarını buldum ve zorla giriş hiçbir belirtisi olduğunu söyledi. O kardeşi de yaklaşık iki hafta boyunca, mülkiyet yaşamış başka birey ile romantik bir ilişki sona ermişti bildirdi.
Satıcı ailesi çaresiz Mariel arıyoruz dedi. “Bizim aile umutsuzca kimse ile hiçbir kavga vardı benim kardeşim, arıyor. Biz onu canlı görmek istiyoruz ve polisin onunla biraz bozgunculuk yaptı ve evini yaktı kim tutuklama “diye ilan etti.

Bir cevap yazın