Yatak odanız travestilerle alevlensin

Seks hayatınız harika olsa da, ilişkinize hareket katmak için bir takım değişiklikler yapmanız gerekebilir. Siz de kimselerin bilmediği seks tavsiyeleri var mıdır diye meraklananlardansanız bize kulak verin. İşte size seks hayatınızı renklendirip, yatak odanızı alevlendirecek seks tavsiyeleri…

1. Banyoyu unutmayın

Yatağa gitmeden önce birlikte banyo yapın. Banyoyu önceden yumuşak havlularla ve mumlarla süsleyin. Küveti doldurun ve suyun içine birkaç damla sandalağacı yağı ve lavanta yağı damlatın. Aromaterapistlere göre, sandalağacı yağı hassasiyeti artırır; lavanta yağı ise gevşemeyi yardımcı olur. Bu iki koku ve sıcak su vücudunuzu forma sokacak ve erotik bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

2. Ellerinizi kullanmayın

Travesti partnerinize elinizi kullanmadan etkilemeye çalışın. Üzerindeki kıyafetleri yavaşça çıkarın ve onu yüzünüzle, saçlarınızla ve göğüslerinizle okşayın.

3. Kalp atışlarınızı hissedin

Yatakta daha iyi bağ kurabilmek için travesti partnerinizin kalp atışlarını dinleyin. Elinizi göğsüne koyun ve onun da aynısını yapmasını sağlayın. Ne kadar kolay sekronize olduğunuza siz bile şaşıracaksınız. Orgazm esnasında da elinizi kalbinde tutarsanız birbirinizi nasıl etkilediğinizi görürsünüz.

4. Otel keyfi yaşayın

Otelde yapılan seksin ne kadar farklı olduğunu bilirsiniz. Aynı atmosferi kendi yatak odanızda da yaratmaya çalışın. İlk olarak aile resimlerini ve iş dökümanlarını ortadan kaldırın. Yatağa sermek için saten bir çarşaf ve rahatça uzanabileceğiniz yumuşak sabahlıklar alın. Bir tepsiye soğuk şampanya ve atıştırabileceğiniz kanepeler hazırlayın. İnanılmaz bir tatilde olduğunuzu hissedeceksiniz.

5. Onunla oynayın

Erotik shoplara göz gezdirerek başlayabilirsiniz. Örneğin, kadife kaplı kelepçeler alabilirsiniz. Bunlar metal olanlar kadar canınızı acıtmayacaktır. İpek gözbağları sizi daha fazla heyecanlandıracaktır. Bir vibratörde sizi asla yanıltmaz. Ankara travestileri partnerinizden vibratörü klitorisinize tutmasını ve sizi seyretmesini isteyin. Siz heyecanlandıkça oda heyecanlanmaya başlayacaktır.

6. Gözlerinizi açık tutun

Seks yaparken gözlerinizi kapatmayın. Bu cinsel ilişkinin duygusal yönünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Öpüşmeye başlarken ve devamında bile gözlerinizi kapamamaya çalışın. Doruk noktasına kadar göz temasını korumaya gayret edin. Orgazmınızın çok farklı olduğunu hissedeceksiniz.

7. Dar kotlarınızı çıkarmayın

Travesti partnerinizi üzerinizde daracık kotunuz varken size dokunması için yüreklendirin. Materyalin etkisiyle elinin kasıklarınızda yavaşça süzülmesini daha fazla hissedeceksiniz.

8. Sessiz olmayın

Gerçekten heyecanlandıysanız hislerinizi saklamayın. Nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın. Bağırın, kahkaha atın, adını tekrarlayın ve ona ne yaptırmak istiyorsanız söyleyin. Utanıyorsanız, travesti partnerinize bir iyilik yaptığınızı düşünün. Memnuniyetinizi ne kadar fazla belirtirseniz bu onu o kadar çok heyecanlandırır.

9. Cep dolusu memnuniyet

Hiç beklemediği bir anda bozuk para alma bahanesiyle elinizi cebine götürün. Penisini pantolonuna değdirerek gerçektende bozuklukları arıyormuş gibi davranın. Kulağına “Bu gerçekten bozuk para mı yoksa beni gördüğüne çok mu sevindin” gibi sözler fısıldayın.

10. Çıplaklığa alışın

Yatakta iyi olmak için bir manken kadar güzel bir vücuda sahip olmanız gerekmiyor. Çıplak vücudunuza uzun bir aynada her gün 5 dakika bakın ve vücudunuzda en çok neyi sevdiğinizi düşünün. Garip hissederseniz, biraz müzik açın ve dans edin. Kendinize ve seks hayatınıza daha fazla güvenmeye başlayacaksınız.

Bir cevap yazın