Yataktaki tarzını biliyor musun?

Erkeklerin bazılarını şehvet görüntüleri, bazılarını seksi sesler, bazılarını da dokunuşlar etkiler. Testimizi cevaplayarak sevgilinizin baskın olan duyusunu öğrenip, onu zevkten çıldırtmayı başarabilirsiniz.

Ona yatakta ne zaman ilgi gösterseniz, sevgilinizin size minnettar olacağını bilmelisiniz. Peki, ama hangi hareketlerin onu en çok etkilediğini biliyor musunuz? Yatakta favori hareketleri, kişiliğinin baskın olan tarafına bağlıdır. Nelerden hoşlandığını öğrenmek için, önce onun görsel mi, işitsel mi, yoksa dokunmayı seven biri mi olduğunu tespit etmelisiniz.
Her insan bütün duyularından yararlanmasına rağmen, hepimizin favori bir duyumuz vardır. İnsanların duyularını ne şekilde kullandığını analiz eden NLP uzmanları, yataktaki zevklerini tespit etmek için travesti partnerinizin baskın yönünü bulmanızı öneriyorlar. İşte travesti partnerinizin profilini ortaya çıkaran testimiz.

1. İlk tanıştığınızda sizinle ilgili neyi fark ettiğini söylüyor?
a. Gözlerinizi.
b. Sesinizi.
c. Yumuşak teninizi ve saçınızı.

2. Aşağıdaki hangi aktivitelerden en çok haz alır?
a. TV seyretmek.
b. Müzik dinlemek.
c. Bir şeyi tamir etmek.

3. Ön sevişme hazırlığı olarak sizden ne ister?
a. Bir striptiz şovu.
b. Erotik konuşmalar.
c. Tepeden tırnağa bir masaj.

4. Sizinle sevişmek istediğinde, onu fikrinden vazgeçiren ne olur?
a. Pijama giymeniz.
b. TV veya radyonun açık olması.
c. Odanın havasının soğuk ya da sıcak olması.

5. Bir şeyi çözmesi gerekince ne yapar?
a. Kullanım kılavuzundan veya bir kitaptan öğrenmeye çalışır.
b. Birini arayıp sorar.
c. Kurcalamaya başlar.

6. Buluştuğunuzda, genelde ne yaparsınız?
a. Bir açık hava kahvesine gidip, insanları seyredersiniz.
b. Bir terasta oturup kafanızı dinlersiniz.
c. Sahile inip, güneşin ve kumun tadına varırsınız.

7. Onu formda tutan en büyük sebep ne?
a. Aynaya bakmayı çok sevmesi.
b. İltifatlara bayılması.
c. Formda olmanın kendini daha enerjik hissetmesine yol açması.

8. Uykuya dalabilmek için ne yapar?
a. Odayı karartır.
b. Bütün sesleri yok eder.
c. Kendini yumuşak battaniyelerle örter.

9. Onu diğer erkeklerden ayıran özellik kendince nedir?
a. Güzel giyinmesi.
b. Sizi düzgün bir şekilde dinlemesi.
c. Seksten sonra sizinle ilgilenmesi.

Çoğunlukla “a” şıkkını seçtiyseniz
Sevgiliniz görsel bir erkektir ve şehvetli şeyler görmeyi sever.

“Attracting Romance” (Çekiciliğin Romantizmi) adlı kitabında NLP uzmanı Jay Arthur, bazı erkeklerin görsel olarak uyarıldığını açıklıyor. Arthur’a göre, bu tür erkeklerin konuşma tarzları bile görseldir. “Bu doğru gibi görünüyor” cümlesini sık kullanırlar.

– Görsel dünyasını yerinden oynatın.
Salına salına yürüyün. “Erkekler kırıtarak yürüyen ankara travestileri ne bayılırlar. Çok feminen olan bu görüntü, kendilerini daha erkeksi hissetmelerine yol açar” diyor “The Hot Guide To Safer Sex” (Daha Güvenli Seks İçin Sıcak Bir Kılavuz) adlı kitabın yazarı Yvonne Fulbright. Ne kadar feminen hareket ederseniz, yatakta o kadar aktif olduğunuzu düşünecektir.

Aynanın karşısında sevişin. Aynalar hareketlerini seyretmesine olanak verdiği için, daha çok motive olacak ve zevk alacaktır. Ona vücutlarınızın aldığı şekli izleme keyfini yaşatın. Orgazm sırasında gözlerinizi onunkilere kilitleyin. Böylece sizi kendisine çok daha yakın hisseder.

Çoğunlukla “b” şıkkını seçtiyseniz
Sevgiliniz işitsel bir erkektir ve şehvetli sözler duymayı sever.

Müziği ve uzun sohbetleri seven bu erkekler, kendilerini, “Bu kulağıma hoş geliyor” veya “Kulaklarını iyice aç” gibi cümlelerle ele verirler. Kalbine ulaşmak için seks sırasında mutlaka elinizden geldiği kadar sesli olmalısınız.

– İşitsel dünyasını yerinden oynatın.
Erotik sözler kullanın. Erotik konuşmalar size zor gelse, bundan utansanız bile sevişirken mutlaka yaptıklarınızı veya onun size yaptıklarını sesli olarak tarif edin: “Senin burana veya şurana dokunmayı seviyorum” veya “Boynumdan öpmene bayılıyorum” diyebilirsiniz. “Sert”, “sıcak” ve “ıslak” gibi sözcükleri de sık sık kullanın.

Vücudunuzu konuşturun. Senkronize bir şekilde hareket eden ve sesler çıkaran iki vücut çok seksidir. Daha çok uyarılmak için birbirinize dönük oturup, sevgilinizden ileri geri hareketler yerine, dairesel hareketler yapmasını isteyebilirsiniz.

Müziği açın. Uygun bir müzik ses tutkunu sevgilinizi baştan çıkarır. Sade’nin ritimleri fazla yavaş geliyorsa, Beyonce veya R. Kelly’nin romantik şarkılarını deneyebilirsiniz.

Çoğunlukla “c” şıkkını seçtiyseniz
Sevgiliniz dokunmayı seven bir erkektir, onu en çok etkileyen unsur ateşli dokunuşlardır.

Bu tür erkekler, vücutlarının her santiminde hissedebildikleri dokunuşlara bayılırlar. Konuştukları zaman, nasıl hissettiklerini dile getirirler.

– Dokunuşlardan oluşan dünyasını yerinden oynatın.
Onu dokunuşlarla sarhoş edin. Saçlarınızla göğsüne değdikten sonra, aşağı bölgelerine doğru ilerleyin. Saçlarınız yeterince uzun değilse, bir eşarp da aynı görevi görebilir.

Ellerinizle muhteşem şeyler yapın. Dokunmayı seven erkekleri mest etmek için “ayna oyunu” oynayabilirsiniz. İşte kurallar: Yataktayken birbirinizin hareketlerini kopyalayın. O göğüslerinize dokunursa, siz de onun göğüslerine dokunun. Boynunu öperseniz, o da boynunuzu öpsün. Bu oyun birbirinizi tanımanız için son derece yararlı, çünkü ona nasıl ve nereye dokunmasını istediğinizi öğretir.

Bir cevap yazın