Zirveye İstanbul Travestileri İle Birlikte Ulaşın!

Romantik bir fikir
Artzamanlı orgazmın daha doyurucu olmasının mantıklı bir açıklaması da var elbette. Aynı anda doruğa ulaşmak fikri size çok romantik gelebilir, ama unutmayın ki her orgazm tek kişilik bir tecrübedir. Ne sevgiliniz sizin yerinize orgazma ulaşabilir, ne de siz onun orgazmını yaşayabilirsiniz.

Orgazm sadece sizin beyninizde vücudunuzda cereyan etmektedir. Doruğa ulaştığınız anda tüm varlığınız bu sele kapılır ve beyniniz farklı bir bilinç düzeyine geçer. Ama eğer bir an için çevrenizi ve partnerinizi unutup, bütünüyle orgazm üzerinde odaklanmayı başaramıyorsanız, seyrelmiş bir hazla yetinecek, hatta belki orgazmı tümüyle elinizden kaçıracaksınız demektir. Bu açıdan bakıldığında, çoğu kişinin eş zamanlı orgazmı sönük bulması şaşırtıcı değil. Ayrıca aynı anda orgazma ulaşmak için özel çaba harcamanın başka sakıncaları da var. Örneğin orgazma daha çok yaklaşmış olan partner kendisini tutmaktan bezebilir, yetişmeye çalışansa zaman zaman seyirci konumuna düştüğünü hissedebilir. Bu gibi durumlarda, genellikle istanbul travestileri beyinlerinin bir bölümünü gözlemciliğe ayırarak sürekli olarak orgazma ne kadar yaklaştıklarını ölçmektedirler. Oysa böyle bir gözlem gerçekte o an yaşadıklarınızla aranıza bir mesafe koyar ve doruğa ulaşmanızı güçleştirir.

Çoğu kişi için sevişmenin en güzel yönlerinden biri de sevgilinin aşama aşama uyarılmasını izlemektir. Bu uyarılmanın zirvesi de orgazmdır elbette. Eğer aynı anda siz de kendi orgazmınızla meşgulseniz, sevgilinize ne çok haz verdiğinizi izleyebilme mutluluğunu kaçırmış olmaz mısınız?

istanbul travesti

Orgazmın ilk işaretleri
Partneriniz boşalmak üzereyken ne yapıyor? Orgazm öncesi anda her erkek farklı bir tepki gösterir. Kimi daha sık solumaya başlar, kiminin nefesi kesilir. Kimi katılaşır, kiminin hareketleri yavaşlar. Kimi erkekte de birdenbire penisin açısı değişir. Bu işaretlere dikkat edin. Tabii, o da sizin gerilme ya da inleme gibi özel işaretlerinizi öğrenmeli.

Peki, diyelim ki partnerinizde orgazmın ilk işaretleri belirdi. Şimdi ne yapacaksınız? Belki de dakikalardır dizginlemekte olduğunuz seli nasıl serbest bırakabilirsiniz? Bakın Mary nasıl bir yöntem geliştirmiş: “Bir çiçek olduğumu ve bu inanılmaz haz karşısında yaprak yaprak açılıp büyüdüğümü, tümüyle sevgilimin arzularına tabi olduğumu hayal ediyorum. Basit bir fantezi belki, ama beni her seferinde doruğa götürüyor.”

Fanteziden geçen yol
Buradaki anahtar sözcük “fantezi”. Böyle garantili bir fantezi oluşturarak, siz de istediğiniz anda orgazma ulaşabilirsiniz. Canınız öğlen tatilinde ya da harika bir gece gezintisinin sonrasında “ayaküstü” sevişmek mi istedi? Yeterince uyarılmışsanız, bu birkaç dakikada bile pekala eşzamanlı orgazma ulaşabilirsiniz.

Çoğu erkek penisini yeterince uzun süre kullanabilirse sevgilisinin kendiliğinden orgazma ulaşacağını sanır. Oysa, bu çoğunlukla kadının canını yakmaktan başka birşeye yaramaz. Tek başına vajinal seks bir travesti için pek de erotik bir eylem değildir. Kadının bol zamana ve tabii öpme, okşama, doğrudan temas gibi uyarımlara ihtiyacı vardır. Vajinal seks ise bu sürecin bir parçasıdır sadece. Bu gerçeği hiç aklınızdan çıkarmayın. Ama herşeyden önemlisi, eşzamanlı orgazmı fazla ciddiye almayın. Unutmayın ki, sayısız çift artzamanlı orgazmı çok daha doyurucu bulmakta!

Katı kurallara son
Eşinizle aynı zamanda orgazma ulaşıp ulaşmamanız hiç fark etmez aslında. Mantıken, iki taraf da birleşmeden haz aldığı sürece, orgazm zamanlamasının hiç de önemli olmaması gerekir. Gelgelelim, çoğu kişi bu konuya çok fazla önem vermekte. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen bir orgazm terapi grubuna katılan kadınlardan neredeyse yarısının başlıca şikayeti orgazma ulaşamamak değil, partneriyle eş zamanlı orgazmı yakalayamamaktı.

Görüldüğü gibi, eşzamanlı orgazm saplantısı bir çifti epeyce sarsabilir. Erkek cinsel tekniğine ve erkekliğine gölge düştüğünü hisseder. Kadınsa erkeğin kendisini istediği an orgazma ulaşabilen kadınlarla kıyasladığı kaygısıyla yetersizlik duygusuna kapılır. Yani, “normal” seks konusundaki yanlış fikirler iki tarafı da psikolojik baskı altına sokar. Cinselik araştırmaları eşzamanlı orgazmın bir kriter olmak bir yana, çiftlerin büyük çoğunluğu için olağan bir tecrübe bile sayılamayacağını ortaya koyuyor. Üstelik, hem eşzamanlı hem de artzamanlı orgazmı yaşamış kişiler de ikincisinin daha güzel bir tecrübe olduğu görüşündeler.

Zevk ile Boşalmak İçin Asuman Sizi Bekliyor
Telefon Numaram: 0023 780 009 140 Tıkla Ara!

İstanbul Travestileri İle Seks Yapmanın En Önemli Nedenleri!

Seks yapmanın en önemli nedenlerinden birisi de erkek veya istanbul travesti olduğumuzu hissetmek, yani sosyal rolümüzdür. Kadının kadın, erkeğin erkek olması için karşı cinse ve cinselliğe ihtiyacımız vardır. Bazen fiziksel olarak istemesek de sadece cinselliğimizi hissetmek için sevişiriz.Düzenli ve güvenli seks bakın bize neler sağlıyor…

Rahat uyumamızı sağlar:
Orgazm sonrasında endorfin serbest kalır, bu da beyinde morfin etkisi yaratır, vücut gevşeyip rahatlar. Bu da dinlendirici bir uykuya geçilmesini sağlar…

Sıkıntılarımızı unutmamızı sağlar:
Kendimizi güçlü hissetmemizi, özgüvenimizin artmasını sağlar.

Enerji harcayarak zayıflamamızı sağlar:
30 dakika süren bir seks seansı boyunca kişi en az 85 kalori yakar. Bu da düzenli seks sonucunda vücudun formda kalması demektir.

Erkeklerde prostat ve prostat kanseri riskini düşürür.
Bu istatistik Düzenli ve tek partnerle yapılan seks için geçerlidir elbette…

Kadınlarda adet dönemlerinin ağrısız geçmesini sağlar.
Düzenli seks kadını rahatlatır ve adet döneminin sorunsuz geçmesini sağlar. Menopozu geciktirir.

Yatakta Nasıl Olduğunu Anlayın!

Konuşulan birçok seks terapisti ve ilişki uzmanları doğrultusunda erkeklerin yatakta iyi olup olmadığını anlama yöntemleri geliştirildiği söylenmekte. Kadınlar genelde seks konusunda yeterli olup olmadığını düşünüp kendilerini kötü hissedebilirler. Bu durumdan kaçının! Kendinize güvenin! Onlar da mükemmel değil!

Yatak odası ofis odasına benziyorsa yatakta kötü olma ihtimali taşıyor olabilir. İş hayatının stresi erkekler üzerinde libido düşmesine sebep olur. İş hayatı, yani gerçek dünya ile bu kadar ilintili ise seks hayatı o kadar da iyi olmayabilir.

Cinsel ilişki bittiğinin saniyesinde yatağı terk mi ediyor? Hepimiz biliyoruz ki cinsel ilişki sonrası temizlenme ihtiyacı duyarız ama bunu ne zaman yaptığımız da önemlidir. Cinsel ilişki bitiminde hemen banyoya koşuyorsa bu bir sorun olabilir. Evet, bu da onun yatakta kötü olduğunun göstergesidir.

Eliniz onun üzerinde gezmesine rağmen tepkisiz kalıyorsa, onun nasıl göründüğüne dikkat edin. Kendisini rahat hissedip hissetmediğini sorun. Belki durumun bir açıklaması vardır o yüzden hemen yargılamayın.

Sevgiliniz size eski sevgilinizin yatakta nasıl olduğunu mu soruyor? Bu durum bir travesti için kötü denebilecek şeyler arasındadır. Siz eski sevgilileri ile geçmişi nasıl bilmek istemiyorsanız, sizin de eski erkek arkadaşınızı anlatmak hoşunuza gitmeyebilir.

Seks öncesi hazırlıkları uzun mu sürüyor? Bu durum sizin isteğinizi yok edebilir. Onu bu konuda uyarmalısınız.

 

Bir cevap yazın